Přejít na obsah

Problém s abs


mijaha

Doporučené příspěvky

Mam stejne auto, stejny rok vyroby a dela mi to to same, ale uz od doby co jsem to koupil, tj osm let. ABS funguje jak ma, brzdi to jak ma.

Nejdriv mi to vadilo resil jsem to. Kontrola CAN vedeni mezi RJ motoru a RJ ABS v poradku. Nekde jsem narazil na to, ze v teto serii byl nejaky spatny software v rj ABS, ale vic nevim. Snad to ma i souvislost s obcasnym trojim pipnutim po nastartovani se zapnutym vnitrnim ventilatorem. Ani servisy se k tomu nedokazi vyjadrit a kazdy keca neco jineho, hlavne po me chtej prachy, za neco co kdysi pokur..., ze mi vymeni snad cely auto.

Poresil jsem to docasne (rozumnej asi trvale), tak ze motorovku jsem nakodoval, jako ze auto ABS nema. Chyba zmizela, ABS/EDS funguje jak ma, coz ale fungovalo i predtim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejne auto, stejny rok vyroby a dela mi to to same, ale uz od doby co jsem to koupil, tj osm let. ABS funguje jak ma, brzdi to jak ma.

Nejdriv mi to vadilo resil jsem to. Kontrola CAN vedeni mezi RJ motoru a RJ ABS v poradku. Nekde jsem narazil na to, ze v teto serii byl nejaky spatny software v rj ABS, ale vic nevim. Snad to ma i souvislost s obcasnym trojim pipnutim po nastartovani se zapnutym vnitrnim ventilatorem. Ani servisy se k tomu nedokazi vyjadrit a kazdy keca neco jineho, hlavne po me chtej prachy, za neco co kdysi pokur..., ze mi vymeni snad cely auto.

Poresil jsem to docasne (rozumnej asi trvale), tak ze motorovku jsem nakodoval, jako ze auto ABS nema. Chyba zmizela, ABS/EDS funguje jak ma, coz ale fungovalo i predtim.

me ale abs nefunguje tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...