Přejít na obsah

rosvícení kontrolky brzd


petan03

Doporučené příspěvky

předevčírem my nastal problém na octavii2.V důsledku sněhového přídělu a taky že jsem neměl přezuto na zimní pneu.Jelikož jsem se nemohl doškrábat k baráku tak jsem nasadil řetězy.Moc to nepomohlo tak jsem se nechal vytáhnout traktorem.Těsně před garáží praskl jeden ze řetězů.Auto jsem zaparkoval.A druhý den když jsem jel přezout pneu tak se rosvítila kontrolka brzd a auto nebrzdilo.Odvezl jsem ho do servisu.Zjistili že byla přetržená hadička a chyběla kapalina.Auto jsem si převzal a jel domu.Všiml jsem si že brzdový pedál propadává a brzdí tak od půlky.Zavolal jsem par lidem a jedni řekli že by to mohl být brzdový váleček.A druhý zas říkali že by mohlo odejít ABS.Před tím to nepropadávalo a brzdilo to od začátku sešlápnutého pedálu.Chtěl jsem poprosit jestli někoho nenapadá čím by to mohlo být.A jestli by skutečně mohlo odpochodovat to ABS.Díky za radu

Editováno: , autor: petan03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ABS to není - svítila by ti kontrolka ABS na palubce....

Váleček to není... proč by odešel...

To že Ti to brzdí od půlky svědčí o tom že brzdí jenom jeden okruh - je to typický projev....

Udělali to špatně v servisu - pokud ti opět svítí kontrolka (nebo začne) tak tu hadici neutáhli a teče to někde okolo. Pokud kapalina neubývá (komtrolka nesvítí) tak to dobře neodvzdušnili.... což je nejpravděpodobnější...... odvzdušnit je otázka 10minut....

Jsou to paka... oni klidně odvzdušňujou a nekontrolujou hladinu v nádobce (to by se musel zase jit podívat a to je přece moc práce...) až to tím odvzduš?nováním zase nádobkou zavzdušní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...