Přejít na obsah

dnes mi ji ukradi,,tak kdyby někdo viděl,tak se prosím ozvěte


Host dhandars

Doporučené příspěvky

zadny litovani, ja bych mu usekl paraty at uz si priste nic takovyho ten ha*zl nemuze dovolit :aggressive: vim co to je za zm**dy pred tydnem takovy frajeri zkouseli ukrast kamosovi Fabii Rso , jen diky tajnymu spinaci se jim to nepovedlo, ty kumpany sme si diky svedkovi nasli.. ale to je uz jinej drsnejsi pribeh :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

useknout je blbost :doh - pěkně přelámat a až se mu zahojí tak znovu a víckrát

to ti ho zatím jen převezli a čekali, jestli se najde??
jasný, to je běžná praxe, někde se odloží "na vychladnutí" a teprve potom (cca týden-měsíc) se s ním "pracuje" dál...sem slyšel Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně až mu budeš ručně stručně vysvětlovat, že Škoda není už jeho oblíbenou značkou, aby to byl opravdu on. Ať to nedopadne jako ten linč, kde ho nakonec zabili a přitom to nebyl ten zloděj. Ale jinako máš mou plnou podporu. Kdyby se tu tolik nehledělo na "lidské práva", tak ty ruce by se sekaly už dávno!!! Ale když má v dnešním demokratickém světě zloděj přednost, tak se nedá čemu divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím to mám potvrzeno od 3lidí,že to byl opravdu on,,,a včera jsem se doslechl,že ten den ji ještě nabízel(asi netušil,že se našla).

Počkám 2měsíce a udeřím.

Mělo by vzniknout forum o týpcích co čorujou,,aby ti dotyčný,když je to potká,měly se na koho obrátit... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...