Přejít na obsah

Zadní tuningové křídlo - atest, uchycení


Doli

Doporučené příspěvky

Myslím,že to je idividuálně upravené standardní křídlo ORSII.

Můj názor na to křídlo je,že se někomu perfektně podařilo zničit naprosto krásný tvar,jaký křídlo dvojky rozhodně má.

for mischicka byl jsi rychlejší -_-

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, na tuhle octuli jsem v Krumlově koukal taky, ale nějak moc mě to křídlo neoslovilo. spis me stve, ze jsem nevidel, jak s tou modrou dračili na výstavišti, prej jí potrápili slušně

Mě stačilo když jsem je viděl na Zátoni

To modry RSo fakt protahli dobre...minulej rok, tomu tolik nedaval!! (Asi zajizdel) :scooter: To bily RSo v dieslu, slysel jste nekdo ten zvuk turba pri akceleraci? :palec2: To nemelo chybu!!! :p Jen nechapu co tam bylo za upravu... :unsure: Nevite nekdo?? Pisou ze ty auta jsou seriovy...ale tohle nejakou malou upravu melo...

post-7739-1178747621_thumb.jpg

Editováno: , autor: Zdenek Dolezel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To modry RSo fakt protahli dobre...minulej rok, tomu tolik nedaval!! (Asi zajizdel) :scooter: To bily RSo v dieslu, slysel jste nekdo ten zvuk turba pri akceleraci? :palec2: To nemelo chybu!!! :p Jen nechapu co tam bylo za upravu... :unsure: Nevite nekdo?? Pisou ze ty auta jsou seriovy...ale tohle nejakou malou upravu melo...

Tohle bílý jsem nějak přehlédl, všiml jsem si toho modrého :p A jinak benzín má taky pěkný zvuk při zátahu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisu jsem se ptal, ale řekli mi, že je to složité a cena tak 2 tis. Mě to připadá poměrně jednoduchý. Ale potřeboval bych nějaké fotky detailu vzdálenosti křídla od hrany kufru a pohled na šrouby.

A koupit RS? není nad kopii :palec2: (tehdy ještě nebyla)

post-1312-1178807748_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To modry RSo fakt protahli dobre...minulej rok, tomu tolik nedaval!! (Asi zajizdel) :scooter: To bily RSo v dieslu, slysel jste nekdo ten zvuk turba pri akceleraci? :palec2: To nemelo chybu!!! :p Jen nechapu co tam bylo za upravu... :unsure: Nevite nekdo?? Pisou ze ty auta jsou seriovy...ale tohle nejakou malou upravu melo...

Jestli tam měl sportovní filtr nějakej konus, tak to je pak slyšet každej pohyb turba... a ani to nemusel mít nějak moc upraveny, aby tohle bylo slyšet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To modry RSo fakt protahli dobre...minulej rok, tomu tolik nedaval!! (Asi zajizdel) :scooter: To bily RSo v dieslu, slysel jste nekdo ten zvuk turba pri akceleraci? :palec2: To nemelo chybu!!! :p Jen nechapu co tam bylo za upravu... :unsure: Nevite nekdo?? Pisou ze ty auta jsou seriovy...ale tohle nejakou malou upravu melo...

Jestli tam měl sportovní filtr nějakej konus, tak to je pak slyšet každej pohyb turba... a ani to nemusel mít nějak moc upraveny, aby tohle bylo slyšet...

Ani nemusi byt konus, staci jen sport vlozka a je to neskutecnej rozdil jak je to slyset :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krídlo (jeho opora) je od hrany kufra vzdialená asi 7 mm. Odporúčam nalepiť na miesta, kam príde krídlo, nalepiť nejakú pásku, na ktorú ide kresliť (sú aj papierové, čo užívajú lakýrnici) a potom si tam položiť krídlo a obkresliť ho, potom vyznačiť diery a vyvŕtať. Nič zložité.

To dvojposchodové krídlo ma taktiež neoslovilo. Ale určite to nie je origos krídlo, lebo to je širšie, než veko batožinového priestoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To modry RSo fakt protahli dobre...minulej rok, tomu tolik nedaval!! (Asi zajizdel) :scooter: To bily RSo v dieslu, slysel jste nekdo ten zvuk turba pri akceleraci? :palec2: To nemelo chybu!!! :p Jen nechapu co tam bylo za upravu... :unsure: Nevite nekdo?? Pisou ze ty auta jsou seriovy...ale tohle nejakou malou upravu melo...

Jestli tam měl sportovní filtr nějakej konus, tak to je pak slyšet každej pohyb turba... a ani to nemusel mít nějak moc upraveny, aby tohle bylo slyšet...

A jakou znacku fltru by si doporucil??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...