Přejít na obsah

Vyšší spotřeba


Paul

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

nazdar lidicky mam problem se spotrebou u meho autika v zime to bylo okolo 6,5 kombinovama spise vic mesto ted sem prezul ze zimnich na letni mam 16" 205 a spotreba se vyhoupla kombinovana na 7,5 to je proste brutalni uz nevim co stim jinak v zime mi to blbe startovalo zhavice i teplomer OKI delalo to i po nekolikatym nazhavenim tak mam dojem jestli mi treba nemohlo odejit cerpadlo nebo neco takovyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky. tak to ti snad poradim, podle me mas rozstelovany strikovaci cerpadlo. Nebo jeste to muzou delat snimaci cidla. mam otazku. jede ti to normalne? nebo ma pokles vykonu?

Ja bych tebou tak bych nechal nejdrive promerit elektroniku. to te vyjde asi tak do 1000Kc. a pokud to budes mit ok tak potom to muze byt to cerpadlo a to se muze pohybovat od 1000 - 10 000 Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
filtry jsou nove

Pujčit někde vag a mrknout na předvstřik,pokud to blbě startovalo v zimě a ted ta spotřeba,tak to vypadá na toto. Jinak já s tímto motorem jezdím dlouhodobou 5,5 a to nejsem rozhodně brzda provozu,60% město,zbytek okresky jinak kombi a 205/16 kola + teda chip na 100Kw/300Nm čááu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všechny odborníky,potřeboval bych poradit proč octavie 1.9 tdi 66kw po rozvodech bere 6.5-8.0 litru nafty,před rozvodama max 5.0 auto chytá studené i teple perfektně.nevím jestli nemá souvislost s tím váha vzduchu protože to nepatrně strácí na vykonu předvstřik nastaven motor má najeto 76500 km a váha je puvodní.děkuji za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
už jsem to tu někde četl, při výměně rozvodů zřejmě nepoužili předepsaný nástroje a je to špatně nasazený a nebo je chyba v napínací kladce.

podrobnosti hledej na fóru

TAK ZROVNA POVYMĚNĚ ROZVODU JAKO NASCHVÁL KLEKLA VAHA.JELI JSME TO PROJET NAPÍCHLÍ NA VAG A TEN TO ODHALIL ZA JÍZDY.DAL JSEM NOVOU VAHU A JEZDÍM ZA 4.7-5.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdravím,asi půl roku vlastním načipovanou OI 66 kW(ALH) a trošku mě zaráží spotřeba za kterou jezdím.Je pravda že nejčastější vzdálenost kterou jedu je asi 10 km do práce a zpět.A spotřeba (PP i reálná) je 6,2 litru.A to v žádném případě nejezdím brzda plyn.Ve většině případů jezdím jako člověk a i když jedu delší vzdálenost tak dostat se pod 6 litrů je docela kumšt.Neptám se ani tak proto že by mě půl litra na sto kilometrů nějak vytrhlo ale spíš kvůli nějaké závadě která by to mohla případně způsobovat...Protože když čtu recenze kde majitelé píší spotřebu okolo pěti litrů tak jen kroutím hlavou.Za názory děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,asi půl roku vlastním načipovanou OI 66 kW(ALH) a trošku mě zaráží spotřeba za kterou jezdím.Je pravda že nejčastější vzdálenost kterou jedu je asi 10 km do práce a zpět.A spotřeba (PP i reálná) je 6,2 litru.A to v žádném případě nejezdím brzda plyn.Ve většině případů jezdím jako člověk a i když jedu delší vzdálenost tak dostat se pod 6 litrů je docela kumšt.Neptám se ani tak proto že by mě půl litra na sto kilometrů nějak vytrhlo ale spíš kvůli nějaké závadě která by to mohla případně způsobovat...Protože když čtu recenze kde majitelé píší spotřebu okolo pěti litrů tak jen kroutím hlavou.Za názory děkuju

Kolik máš najeto kilometrů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...