Přejít na obsah

Pojistovna a kradez autoradia


alli86

Doporučené příspěvky

Tak se chci podelit s mou 1. zkusenosti s pojistovnou UNIQA a havarijkou. Jednoho krasneho dne jsem se probudil a v me O2 nebyl ramecek klimy a autoradio audience. For je v tom ze ted dyz to resim s pojistovnou nemuzu jim vysvetlit jak to ze nemam poskozeny zamky ani okno... Porad jim rikam ze je to mozne a ze tech pripadu je mraky tak co koukaj na me jak na corkare.... Pak me dodelali tim ze chtej fakturu nebo doklad o tom ze jsem tu audienci tam mel, Coz nemam uz jsem auto tak z bazace koupil a ve smlouvach neni nic o tom jaky tam je radio (proc taky). Ve skodovce mi rekli ze tam byl puvodne stream ale kdyz jsem ja auto kupoval tak do nej ten deutscher dal asi audienci a ja jednal jen s bazarem tak nevim jak mam dokazat ze tam ta audience byla... ;-( No coz by mi asi bylo jedno. Ale oni i kdyz reknu at to nauctujou se stream radiem porad rikaj ze chtej fakturu nebo neco :-( no a pak me dodelili tim ze mi to nechteji vyplatit na rozpocet ze pry odcizeni casti vozidla nehradi rozpoctem... Chtel jsem se Vas tu zeptat zda mate nejakou zkusenost a zda nevite jak ty hnupy donutit mi dat nejaky penize... prece na ne mam narok... pojstku platim tak co. Oni berou ale nedavaj!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pěkný. S tím rozpočtem je podle mě nedonutíš.

Zvlášť fakturu na rádio má asi málokdo.

Koukám, že platit člověk může, ale když mají plnit, tak je najednou problém. Hnus velebnosti....

Možná, že by jim mohla něco "dokázat" diagnostika.

Na gateway bude chyba, ža bylo odpojeno rádio a stav kilometrů, kdy se tak stalo

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé pojišťovny rozpočtem neplní (např. Triglav) takže tudy cesta asi nevede. Když jsi auto pojišťoval tak

jsi auto určitě musel přistavit na focení, mě pokaždé fotili palubní desku, fotku rádia by tedy měli mít. Dále je pak

u většiny smluv jakýsi protokol kde je vyznačeno co v autě je (např ABS, ESP, metalíza atd.) a mělo by tam být i to

rádio. Pokud ne tak v servisní knížce a v kufru u rezervy je nalepený takový štítek kde je v kódech zapsaná výbava

s jakou šlo auto z továrny - takový rodný list. Jestli tam byl z výroby Stream pak se pojistná smlouva vztahuje

pouze na Stream, jinak je potřeba při uzavírání smlouvy přesně písemě vyspecifikovat jaké rádio tam vlasně je.

Takže bych si jako první nechal ukázat tu fotodokumentaci kterou provedla pojišťovna,pak ten protokol o výbavě

a když to nebude ani tak jasné, potom jim přinést rozpočet na nový Stream ze servisu což bude palba.

Pak bych se domluvil s likvidátorem jestli mi zaplatí starší Audienci (pokud na ní trváš) což bude třeba 1/2 toho nového Streamu

na to by mohl slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé pojišťovny rozpočtem neplní (např. Triglav) takže tudy cesta asi nevede. Když jsi auto pojišťoval tak

jsi auto určitě musel přistavit na focení, mě pokaždé fotili palubní desku, fotku rádia by tedy měli mít. Dále je pak

u většiny smluv jakýsi protokol kde je vyznačeno co v autě je (např ABS, ESP, metalíza atd.) a mělo by tam být i to

rádio. Pokud ne tak v servisní knížce a v kufru u rezervy je nalepený takový štítek kde je v kódech zapsaná výbava

s jakou šlo auto z továrny - takový rodný list. Jestli tam byl z výroby Stream pak se pojistná smlouva vztahuje

pouze na Stream, jinak je potřeba při uzavírání smlouvy přesně písemě vyspecifikovat jaké rádio tam vlasně je.

Takže bych si jako první nechal ukázat tu fotodokumentaci kterou provedla pojišťovna,pak ten protokol o výbavě

a když to nebude ani tak jasné, potom jim přinést rozpočet na nový Stream ze servisu což bude palba.

Pak bych se domluvil s likvidátorem jestli mi zaplatí starší Audienci (pokud na ní trváš) což bude třeba 1/2 toho nového Streamu

na to by mohl slyšet.

No ale taky by mohl slyset na to ze rozpoctem mi strhne dalsich 20% ze zbyvajici vyuzitelny casky... zkusim uvidim. ale pekne me stve ze tam tu audienci nedodali to ze neni z vyroby jsem zjistil az ted kdyz jsem volal do skodovky :-( ...

zkusim se s nim dohodnout zda mu bude stacit faktura na jine radio ktere tam budu chtit misto toho.... znajem by mi udelal tucnou fakturu na nejaky radio a birokracie by byla obesla :-D

ale nehce se mi to takhle obchazet... a to zkouseli jeste to ze musim pockat az to PCR odlozi... tak to jsem vyjel a uz to neni potreba :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uniqua a Kooperativa jsou nejhorsi pojistovny na trhu u nich bych si nedal posjitit ani stary boty...pekny parchanti, mam s nimi diky firemnim autum uz velkou zkusenost, ted mame vse pojisteno u Generalli a nemuzem si stezovat, vsechno absolutne bez problemu, at uz rozpoctem a nebo standardne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uniqua a Kooperativa jsou nejhorsi pojistovny na trhu u nich bych si nedal posjitit ani stary boty...pekny parchanti, mam s nimi diky firemnim autum uz velkou zkusenost, ted mame vse pojisteno u Generalli a nemuzem si stezovat, vsechno absolutne bez problemu, at uz rozpoctem a nebo standardne.

Tak jsem to castecne vyresil... donutil jsem likvidatora aby pristoupil na rozpocet.... ale porad po me chce fakturu za to radio co ukradli nebo kupni smlouvu ve ktere to je uvedeno ve vybave....

Mu rikam v kupni smlouve v tom neni ani slovo a ja ho nekupoval nemam fakturu....

No zustali jsme viset na tom ze se musi poradit s nadrizenym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem vymenil autoradio stream za mp3 stream, a premyslim jestli to nejak hlasit na pojistovnu, ale kdyz koukam na stranky skodovky tak vidim ze stream s mp3 je dokonce levnejsi ,tak co ted? :-)

http://www.skoda-auto.cz/cze/service/acces....aspx?ak=stream

» nová ŠkodaOctavia - Autorádio Stream s CD-přehrávačem

kód: AAO600002 cena: 12 000,00 Kč

» nová ŠkodaOctavia - Autorádio Stream s MP3

kód: AAO600012 cena: 11 979,70 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...