Přejít na obsah

SOUND SYSTEM


Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

No ja som bol to vibrovanie pravého predného repráku reklamovať (tiež mám SS). Reklamáciu mi uznali a repro vymenili za origo nové. Nové mám tam už cca pol roka a už to znovu rezonuje. Doteraz to nerobilo. Medzitým mi už záruka a bezplatný servis vypršal.

Editováno: , autor: redboss30
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

K tem vybracim dveri. Ja to mel se SS jak v O2Scout tak v Sup2 a tak dlouho jsem to reklamoval az to odstranili tusim u obou aut to bylo na 4 reklamaci, navic u opakovane reklamace mi saloon pujcoval zdarma nahradni auto bez kecu. U Supa to byly leve predni u Scouta prave predni. Po odstraneni mi tvrdili, ze konecne dostali instrukce z Boleslavi jak to odstranit. Ted mam noveho Sup2 Facelift a po prvnich par mesicich zatim bez zavad, nedrnci.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

caute vsetci

neviete nahodou, ci je mozne sound system domontovat aj dodatocne, alebo je to prilis velky zasah do interieru/dveri, atd.. ?

 

a este otrazka pre majitelov SS.. myslite si, ze to stoji za to, alebo radsej pri klasickom bolero vymenit repro v nejakom hi-fi shope, ci pripadne existuje nejaka rozumna nahrada za bolero z hi-fi oblasti?

 

diik za odpoved

Editováno: , autor: Mathevv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj. Mam supa 1bez sound systemu a stale sa ho snazim držať v top stave, teraz riešim problém s hudbou, lebo vdaka neorigo radiu som zničil basak u spolujazdca. Uz som jeden reproduktor raz menil a neoplati sa tam davať niečo ine s hifi-shopu, lebo tie origo repro su tam ozaj velmi dobre a pekne hraju, vtedy mi v skodovke nasilu predali klasicky papierovy repro, lebo podla VIN tam ide to, ale ja som chcel kupit radsej repro pre sound system lebo neni papierový a preto by som chcel zistit ci možem použiť tento repro  http://www.autodilyhh.sk/reproduktor-basovy-superb-1-se-sound-systemem-1j0035411a-1

 

miesto tohoto

 

http://www.cc-autodily.cz/reproduktor-basovy-1

 

a inak ak mate niekto aj použite ale v 100% stave ponuknite v tom pripade beriem vsetky 4

Editováno: , autor: JS65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravim pani,

chcel by som vas poprosit o radu.

Vedel by niekto, z ktorych komponentov sa sklada Soundsystem v Superbe 2 pred faceliftom?

Najviac by ma zaujimala kompletna kabelaz (vyrobne cisla ak ta kabelaz nejake ma), ci uz od zosika a taktiež vo dverach. Pasuje to aj z inych modelov, napr Golf, passat, tiguan?

Musim menit kabelaz aj vo dverach, alebo ta ostava?

Taktiez by ma zaujimalo výrobné cislo tapaciru, kedze tam je mriezka aj na stredobas.

Dakujem za akukolvek pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...