Přejít na obsah

SOUND SYSTEM


Doporučené příspěvky

Hlavne ma vytaca ta rezonancia dveri , pripomina mi to moju staru 120 . Riesily ste nejako to rezonovanie? Nez som kupil Sll mal som passat a s radiom za 5000sk a origo repro to hralo omnoho lepsie,pocuvatelnejsie a bez nejakych rezonancii vsetkeho co sa nachadza vo dverach .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už i kolega si stěžuje na sériové audi v SII, asi na tom něco bude :(

Naco konkretne sa stazuje Tvoj kolega , lebo ja som volil sound system aby som sa nehrabal do funglovky aj ked sa do audia trosku vyznam a zapojil som uz x radii do vseliakych aut , ale toto je moja prva funglovka a bal som sa do toho sparat ale v ziadnom autosalone nebola moznost vyskusat to a ani net nevynika informaciami alebo testami o sound systeme.skoda skoda skoda asi to fakt bude iba skoda. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No popravdě řečeno v Superbu II hraje Sound System hůř, než v Superbu I bez Sound Systemu.

Rádio je ještě OK, i když při vyšších hlasitostech rezonují mřížky reproduktorů a vůbec všechny plasty kolem dveří, ale leckteré MP3 se poslouchat nedají vůbec, i když tam to bude asi jejich kvalitou.

Nicméně jsem čekal víc od 10-ti kanálového zesilovače a 10-ti repro v autě za mega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Mírně musím souhlasit, že Superb I bez soundsystému hrál moc dobře a Superb II se SS není extra rozdíl. Možná bych řekl, že ty basy byly v Sup I lepší. Neslyšel jsem hrát Sup II bez SS a hlavně je potřeba vždy porovnávat originál a stejné CD. Na SS je dobré, že si můžeš dát režim Řidič, což zvuk rozloží, že není jasný zřetelný dodejm, že hudba vychází ze dveří. Závěrem však musím říci, že zvukový projev SS mě hodně zklamal. A co je nejhorší nic lepšího do Supa nejde koupit, ani za větší příplatek. Ale vždy je potřeba se na to dívat i z té lepší stránky, kamarád má Subaru Legacy a nechal si domontovat ještě originál subáč za 8 tis. a jezdí raději s vyplým zvukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdil mezi OII bez a SII ze Soud Systemem je pomerne velky. Jedine co me trochu vadi je rezonance nekterych basovych frekvenci. V OII nerezonovalo nic, ale je to trochu pochopitelne, repro nepracovalo tolik, drive zkreslovalo, spodni frekvence se ve verzi se Soud Systemem konaji mnohem ve vetsi a pevnejsi mire a plasty ve dverich to pri urcitych frekvencich nedavaji a rezonuji - toto myslim mohla Skodovka dotahnout lepe.

kazdopadne Sound System je poznat - v dobrem za ty penize (+10tis), nepotrebuji vubec upgradovat na neco jeste "lepsiho", pouze vypolstrovat plasty ve dverich

Editováno: , autor: mgazda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naco konkretne sa stazuje Tvoj kolega , lebo ja som volil sound system aby som sa nehrabal do funglovky aj ked sa do audia trosku vyznam a zapojil som uz x radii do vseliakych aut , ale toto je moja prva funglovka a bal som sa do toho sparat ale v ziadnom autosalone nebola moznost vyskusat to a ani net nevynika informaciami alebo testami o sound systeme.skoda skoda skoda asi to fakt bude iba skoda. :wallbash:

:palec2::kuk: Tak si kup ine auto a nie SKODOVKU. :p;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, mam ten SS.. Niekedy pri trocha vacsej hlasitosti je vibracia dveri bolest pre usi. Doplnkovy subwoofer by to ale asi nevyriesil. Totiz, ak na radii uberiem basy na minimum, aj tak ich ide stale dost von a dvere sa ozyvaju.. Mam zlepsovak, ze ked spustim okna par cm, nie je to taky brutal. Inac, ked jazdim s normalnym volume to celkom ujde.

Spomina sa tu polstrovanie dveri. Neviete o nejakom navode na nete aj s obrazkami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Na ten zlepsovak POZOR. Rano som nasiel okno do polovice otvorene takze nezabudnut dovriet okno aby ste neboli rano prekvapeny. Sice to trochu pomoze ale zial nieje to riesenie . Riesit to budem az bude vonku aspon par dni + . Na 99% vytlmenie dveri , nic rozumnejsie asi nieje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Mne se dokonce zda ze mi nerezonujou jenom dvere ale i neco ve strednim sloupku vedle ridice.

Pri normalni hlasitosti je to OK, ale pri vyssich hlasitostech a urcitych skladbach je to cele rezonovani docela neprijemne.

Zabyva se tu nekdo vytlumenim dveri, popripade i dalsich casti auta? Docela o necem takovem uvazuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Velmi pochybujem ze to niekto uzna ale na anglickom fore som sa dopatral ze to slo cez reklamaciu , ale to su england people .Tiez sa stazovali na rezonancie , uz vidim mechanika ako sa zaobera touto vecou s nasadenim autohifi maniaka . Uz v lete som sa to chystal vytlmit ,ale cas je moj nepriatel . No tento rok to spravim na 100% lebo ma to uz tiez vytaaaaaaca :angry2: .Inak auto fajn bez problemu :specool: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem koupil komplet starsi soundsytem ze superbu MR2010 a namontoval do sveho auta, funguje dobre, zvuk je ted o poznani lepsi. V menu Columbusu se objevila nova polozka Equalizer, nicmene po aktivaci jineho rezimu mi prijde, ze neslysim zadny rozdil. Bud jsem hluchy nebo je ta zmena tak neznatelna a nebo je v necem chyba. Muze mi nejaky majitel soundsytemu sdelit svou zkusenost s touto funkci? Menu Surround, ktere by tam udajne take melo byt, se neobjevilo.

Editováno: , autor: Marty8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...