Přejít na obsah

vymena origo autoradia MS 402


Doporučené příspěvky

Nazdarek mam vo fabii origo autoradio na kazety MS 402 chcel by som ho demontovat a dat tam samozrejme neoriginalne ...chcel by som sa spytat ze ci po vybrati potrebujem na to neoriginalne nejaky redukcny ramik... je to fabka combi r.v. 2003 neviem ci sa tie ramiky lisia ak hej tak by ste mi mohli poradit :) ... a este ci by ste mi neporadili dake kvalitnejsie radio do alebo okolo 100 €.... diky... foto celeho auta vam potom poskytnem o tyzden aj skor ak sa bude dat :)) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale houbelec, je to ono :) Existuji dva druhy ramecku, jeden originalni od skodovky, to je jen ten jeden dil, ktery se zaklapne. Pak existuje ten druhy "celo ramecek" neoriginalni, ktery byl v tom prvnim odkaze. Mel jsem v aute oba, drive ten origo, ted ten celo ramecek a subjektivne muzu rict, ze ten neoriginalni je lepsi nez ten, co nabizi skodovka.

Hlavni vyhoda toho celoramecku je ta, ze vytvori jakoby podlozku a nedovoli uplne zarazeni radia dovnitr, coz pak vypada velice neesteticky.

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den, nechci zakladat nové téma a tak se zeptám rovnou zde.

Chci vyměnit origo radio MS 502 A, ale chtel bych se zeptat na pár věcí.

1)Jaké napájení antény mám koupit ? (ISO/ISO nebo ISO/DIN)

2)Jaké piny musím upravovat pokud tam budu davat autoradio CDE-102Ri ?... přikládám schéma zapojení.

PS : Vím, že je to všude popsané, ale chtěl bych vědět jak je to u tohoto konkretniho autoradia.

Fabia je rok vyroby 2004, není facelift.

Děkuju moc za rady ;)

EDIT: Pokud sem to spravně pochopil tak kromě pinu číslo 5 napajecího konektoru ktery budu muset odstranit by melo byt vse v poradku ... jen si stale nevím rady jaké to napájení antény koupit :huh:

post-29574-1257442563_thumb.jpg

Editováno: , autor: Lox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pani vobec mi to radio tam nesedi :help: je to vystrcene a pritom sa dost kyve neda sa tam dobre zatlacit.... mam radio PIONEER DEH-2120UB ..... neviem ci to mam niecim podlozit alebo co a musel som dat tu jednu cast kovovu na com sa uchytava ten cierny ramik radia..ked tam je aj na tom tak sa to tam uz uplne nezmesti... .... ax mam neskutocne nervy..... a este mi aj po vypnuty neostanu ulozene pozicie a nastavenia..... to sa tu hadam riesilo.. pozrem to.. ale howorim to lebo mam neskutocne nervy..a som na pokraji zrutenia... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...