Přejít na obsah

Křídlo RS II-takhle dopadlo .....pošta!!!!!


tdikarlos

Doporučené příspěvky

Ahoj,

tak takhle dopadlo křídlo, které mi poslal Dandiel poštou (mimochdem perfektně zabalené-minimálně tři vrstvy siné izolace). Nevím, co s tím ty hovad dělali, ale vypadá, že po tom jezdili tankem.

Je to origo křídlo RS II- nevíte co s tím-dá se to nějak slepit nebo sletovat horkovzdušnou pistolí. Dík za každou radu. Jinak Dandiela můžu jen doporučit-super domluva a perfektně zabaleno.

post-22390-1256318008_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud není obal nijak poničen, tak ti to neuznají a zpětně už vubec ne. Vždy když balikem nějak bouchneš, tak je to na obalu vidět. Jedině co mě napadá, že to bylo üž tak poslané. Jestli to bylo zabalené do papíru a klepnul bys s tím o zem, tak se přeci potrhá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nic-žádný návrh řešení..

Poskozeni obsahu sveho baliku muzes reklamovat u sve dodavaci posty dva dny po dni doruceni. Vem vsechno - obal + obsah a nechej si sepsat zapis po dodani. Pokud se vlezes do tech dvou dnu, tak bude zahajeno reklamacni rizeni a s nejvetsi pravdepodobnosti Ti bude vyplacena cena, kterou odesilatel uvedl jako udanou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tři vrstvy balicího papíru a potom zamotané molitanem a přivázané izolepou a igelitem, tak tohle nemužete považovat za vnější obal.

Článek 3 Balení poštovní zásilky, bod 3 a 4 Základních poštovních podmínek říká, že:

"

3. Vnější a vnitřní balení musí být přiměřené

a ) povaze a hmotnosti věcí tvořících obsah,

b ) způsobu a délce přemisťování poštovní zásilky,

c ) způsobu, jakým se s poštovní zásilkou bude během poskytování poštovní služby

manipulovat, včetně případného třídění za pomoci mechanických zařízení.

4. Vnější a vnitřní balení musí být

a ) dostatečně pevné k tomu, aby účinně chránilo věci tvořící obsah proti možnému poškození

v důsledku kontaktu s jinými poštovními zásilkami (třením, tlakem a nárazem),

b ) dostatečné k tomu, aby věci tvořící obsah nebyly poškozeny v důsledku klimatických vlivů."

Ale i přesto doporučuji navštívit reklamace na dodací poště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no co bys chtel po brigadnicich to jsou kluci co si k nam prijdou odkroutit svoje a huraaa dom. Ja zakaznikum rikam: Ja Vam na to dam pozor,ale co se stim bude dit dal az to vylozim na depu,tak za to Vam nerucim.... Tky maji narizeno TEZKE veci dolu LEHKE nahoru... a co myslis??? Je to banda tupych hovad... U nas na PPL je reklamace do 3 dnu u odesilatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nic-žádný návrh řešení..

hele zkus nějaký dvousložkový lepidlo, bracha lepil nějakým takovým nárazník, dneska je hodně velký výběr, nebo zkus nějaký kyt, mrkni v barvy laky apod. zkus skočit k růžičkovi jestli jsi z trebu, no a pak se dá ve škodovce koupit malá tuba barvy

Editováno: , autor: Roman Kejda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by asi šlo-ale nevím jestli to půjde dát do přestřiku-spíš bych to viděl na lak celý.......

hele já jsem si koupil ve škodovce takovou tužka se to jmenuje mám taky černou metlu a použil jsem to na škrábance a to je tužka a zvlásť tubička s lakem, třeba by to tím šlo a pokud je to víc ze spodu tak to nepůjde skoro vidět no uvidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy když balikem nějak bouchneš, tak je to na obalu vidět.
když pošleš vejce v krabičce tak tipuju že obal bude nepoškozen a vajíčko se rozbije ...já jen že takový věci jako "Vždy když balikem nějak bouchneš, tak je to na obalu vidět." bych hned tak dramaticky nepsal :kuk: ...peace...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to ani nemá cenu reklamovat, protože udaná cena balíku je 1000,- Kč.....

Tak to nechápu. Vždy se přece dává cena o něco víc. Člověk nikdy neví. A teď se to ukázalo.

Jestli to budeš opravovat a dávat na lak, tak tě to bude stát víc než je ta udaná cena.

Kdyby tu cenu zaplatili a křídlo ti nechali, tak bys na tom nebyl tak bit, ne?

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...