Přejít na obsah

Jaké org. škoda rádio které jde v sup1 použít, má nejkvalitnější zvuk


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Sehnal jsem Symphony s MP3 a po zapojení do auta mám problém s příjmem FM - velmi slabý signál. Předchozí Sony bylo bez problému. Na Symphony chytím dobre v Praze, ale mimo skoro nic... Na malém konektoru jak je nad ISO jsou odštípnuté dva kabely - nemůže to mít souvislost ? Jde přes tento konektor osvětlení a data do maxiku... V tom konektoru jsou dva kabely zapojeny a dva odštípnutý :(

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nezůstalo ti tam to fantomový napájení? Takovej váleček. Jinak ty dráty na to vliv nemaj.

mates24: nemůžu porovnat Rhapsody bez Soundsystému se Symphony. Všechny Supy co jsem slyšel s Rhapsody tak měly SS. A to je jiná liga oproti klasice.

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nezůstalo ti tam to fantomový napájení? Takovej váleček. Jinak ty dráty na to vliv nemaj.

mates24: nemůžu porovnat Rhapsody bez Soundsystému se Symphony. Všechny Supy co jsem slyšel s Rhapsody tak měly SS. A to je jiná liga oproti klasice.

jaký fantomový napájení ? To mám něco ještě vyhodit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

medzi kablom z anteny a radiom je pichnute fantomove napajanie zosilovaca anteny. To sa pouziva u neorigo radí lebo origo vysiela cez antenny kabel 12V na napajanie zosika. Neorigo ma vlastny kabel myslim SYSTEM REMUTE CONTROL a cez ten fantomovy napajac posiela 12V do zosika na antenu. Tebe staci len odpojit z radia a pripojit rovno antenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...