Přejít na obsah

FL budíky do predface


Diamant

Doporučené příspěvky

Mám OII RS MR 2007 a po výmene volantu za multifunkčný FL volant ma mimoriadne hnevá, že nejde ovládať palubný počítač na volante. Okrem toho ani moja súčasná GSM HF II (MR 2008) nejde ovládať na volante. RJ telefónu som vymenil za novšiu, lenže teraz mi už telefon nejde vôbec. VAG hlási, že RJ nemôže komunikovať s prístrojovým štítom. Pomohla by mi uvedené problémy vyriešiť výmena budíkov za faceliftové? Čo všetko by sa ale zase skomplikovalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám OII RS MR 2007 a po výmene volantu za multifunkčný FL volant ma mimoriadne hnevá, že nejde ovládať palubný počítač na volante. Okrem toho ani moja súčasná GSM HF II (MR 2008) nejde ovládať na volante. RJ telefónu som vymenil za novšiu, lenže teraz mi už telefon nejde vôbec. VAG hlási, že RJ nemôže komunikovať s prístrojovým štítom. Pomohla by mi uvedené problémy vyriešiť výmena budíkov za faceliftové? Čo všetko by sa ale zase skomplikovalo?

Jestli máš GSMIII, tak by z volantu mělo jít ovládat. Palubní počítač asi ne. Jaké máš kódování ř.j. telefonu?

Jakou máš podvolantovku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GSM III (5N0 035 780 B ) ide ovládať, ale nefunguje šípka späť. Navyše GSM III mi nevyhovuje, nakoľko z cca 300 kontaktov mi stiahla z mobilu (Touch HD - WM 6.5) len cca 200 a na mobile si ich akosi nevytočím :( Potom keď čakám v aute, tak sa neviem pripojiť na internet a občas sa mi po vystúpení z auta telefón už neprihlásil do siete a ja som bol už aj pol dňa mimo dosah! Tak uprednostňujem radšej GSM II.

Tie GSM II mám teraz 2. Jedna je pôvodná (1Z0 035 780) a druhá je nová (1Z0 035 729 D ). Tú novú som nakódoval podľa starej, teda 0000466. Je to správne?

Podvolantovku mám 1K0 953 549 CK (kódovanie 0007101), menil som aj gateway za 1K0 907 530 S.

rolbař - ja nechcem vedieť, prečo sa to nedá, ale ako sa to dá. Viem, že konektory sú iné, to by bol ten najmenší problém konektory vymeniť a prepinovať ich.

Editováno: , autor: Diamant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím nikdo nedokáže přizpůsobit imobilizer, proto to nejde, ani když budeš mít facelift a budeš v něm chtít dát maxidot, tak to nejde ani servis s tim nic neudělá, imobilizer se totiž přizpůsobuje pomocí přepsání celé pamětí budíků online, takže výměna budíků je možná jen za stejný typ, ale věřím, že to za čas pude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje něco jako fazitové číslo....o tom přepisování budíků online jsi četl kde??? No někdo tady tvrdil, že to nejde ani u auta po 05/2008 a už jsem toněkolikrát řešil úspěšně. Ono u těch budíků co nejdou, nejdou z jiného důvodu než co ty tady píšeš....No to je asi tak, že někdo je schopný tvrdit, že immo co píše chybu defect jsou v pohodě, že to občas píšou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ako je to potom trebárs s RSami a Scoutami MY2009? Zvonka predfacelift, ale zvnútra facelift - nové volanty, aj budíky, aj klimatizácie. RSu s 2,0 TFSI s kódom motora BWA a novými budíkmi s maxidotom som už videl, novú, na sklade u nemenovaného predajcu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přizpůsobení komponent je možné provádět pouze testy v Řízeném hledání závad a v Řízených funkcích a poze na testeru, který je on-line. Dále je potřeba mít zřízen přístup GeKo, jelikož autentifikace do tohoto systému je vyžadována v průběhu těchto funkčních testů.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mne jde zatim prizpusobit pouze predfacelift (Supervag..). A to se mi Vag-comem nepovedlo..

Pak byl na par mesicu Facit, ktery ma 5. mistny pin immo a vyzaduje taky pripojeni online.. Tusim, ze budiky koncici 842 G a H jsou Facitove a prizpusobit nepujdou..

No Facelift uz vidim jeko uplny konec...Tam je to vubec v haji..

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...