Přejít na obsah

predni maska - lakovani, folie, plasti dip


Kademar

Doporučené příspěvky

  • o 5 let později...

Takže chlapci, kdo se toho bojíte, nebo se nemůžete rozhodnout zda se do toho pustit, tak mám skvělou informaci. Nejsem sice lempl, ale u určitých prací mám trochu obavy z výsledku, abych víc neponičil než nezvelebil... Sundání znaků proběhlo i v tomto chladném počasí naprosto bezproblémově. Nemám sice fotky, ale není třeba. Vzal jsem manželce z podstromečku fén, a 5min. ohříval znak (dělal jsem na víku kufru). Po 5ti min. byl znak pěkně teplý na dotek, tak jsem vzal obyčejný vlasec (dostal jsem od kamaráda asi 1mm průměr), strčil shora za znak a 3mi tahy jsem podjel po znakem ke středu, to samé od spoda a znak mi odpadl úplně sám. Přední masku jsem dělal doma, odštípl jsem ty 2 packy co jsou roztavené ze spodní hrany a zase 5 min.nahříval, podřícl a sundal.

 

Prostě hračka a není se fakt čeho bát, myslel jsem si, že to nebude tak snadné, ale opravdu je  :kol-47:

 

Teď jen počkat na přestříkání masky na černou perleť a na výměnu dveří v servisu a nalepit nové znaky  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě nebyl v lakovně, chci se poptat na to. Podle mě by bylo nejlepší, sundat chrom, stříknout plničem a pak parvou... Folii na tom mám teď po 3000km žádný zásadní šrám, je to možná tím, že mám carbonovou, ta lesklá hladká asi na tom bude hůř... Ještě nevím, ta folie je jedna možnost, ale raději bych to viděl nalakované stejně se zrcátkama, na černou perleť a možná i do černa půjde zadní origo stříška, ale to opravdu ještě nevím, musím to vyzkoušet napřed jen polepené a uvidím... Byl by to takovej black paket na předFL... ještě ani ty sloupky nemám polepené a to asi už ani dělat nebudu, protože když tamto bude v perleti, tak sloupky budou jiné a bude to vypadat hnusně... Ještě nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téda, tak to jste mě mile překvapili. Já mám doma už přes rok novou masku a nevím jak ji dostat do matné černé a ona ta fólie není až tak hrozná, jak se povídá? Sniper neudělal by si mi prosím fotku jenom té masky? Navíc ta folie nebude ani tak drahá, takže i kdyby se to mělo co rok stáhnout a nalepit znova. Hm hm... Díky :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

držet to bude normálně, spíš aby ti odpor vzduchu, co se dostává pod znak nezačal znak natolik tlačit od hrany, až se ti začne uvolňovat i s tou folií... já bych normálně polepil folií a uprostřed bych to vyřízl, stejně musíš tu folii založit za hranu, takže o musíš trochu otevřít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odpovím na obě otázky. :kol-28:  Folie pod znakem není. Je založena pod znakem cca 2mm. Dále znak jsem lepil, protože to mám již delší dobu a nedalo se koupit originál na OII. Použil jsem lepidlo z Lidlu ( dvě tuby v jednom ) a tím přilepil. Zkoušel jsem odtrhnout a nejde. Pokud to bude nenechavec chtít ukrást, tak mi rozláme spíš celou masku. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já půjdu určitě do matné, protože celý čumák (RS nárazník) má matné černé plasty (určitě né lesklé). Jinak znak jsem přilepil jenom pomocí té oboustranné pásky, která již byla na znaku a drží a drží a drží. Jen jsem si hulvát naprasknul ten chromový rámeček, tak se mi doma válí jedna skoronová maska. Tu současnou (naprasklý chrom) pak hodím i se znakem (novým) na bazos za hubičku =o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...