Přejít na obsah

motor 1,6 55KW vynechává


cokapid

Doporučené příspěvky

Ahojte, mám motor 1,6 55KW a když je nastartovaný tak jednou za cca dvě minuty skoro zhasne ale hned se zase rozjede , prostě když stojíte u výfuku tak slyšíte jak vynechá sem tam. Prej jsou to budď svíčky nebo kabely, svíčky mám doma nové připravené , jen mě zajímá jak změřit kabely který z nich je K.O.

U škodovky se měřil třeba odpor ja to funguje tady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mám motor 1,6 55KW a když je nastartovaný tak jednou za cca dvě minuty skoro zhasne ale hned se zase rozjede , prostě když stojíte u výfuku tak slyšíte jak vynechá sem tam. Prej jsou to budď svíčky nebo kabely, svíčky mám doma nové připravené , jen mě zajímá jak změřit kabely který z nich je K.O.

U škodovky se měřil třeba odpor ja to funguje tady?

Ahoj kámo podľa mna to vôbec nevyzerá ani na sviečky ani na káble. Na tvojom mieste ako prvé by si vyčistil škrt. klapku. A až potom riešil dalej ak by nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samý motor, pokud to dělá jen na volnoběh a třeba i přidává otáčky může to být škrtící klapka (bud vyčistit nebo novou, protože bude prodřená dráha snímače úhlů natočení v klapce). Jinak jestli se budou měnit kabely tak radši všechny stejně to prodávají jako sadu, jezdím na LPG a kvůli prodřenému kabelu jsem již zůstal dvakrát na silnici. Tak potom pozor kudy se vede, mě se prodřel o filtr plynu LPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil bych nejdřív tu klapku a ještě dříve čidlo teploty chladící kapaliny.

A kabely měnit určitě všechny naráz - stejně je prodávají jako sadu. Doporučuji značku Tesla Blatná - dobrá cena vs. kvalita

V případě svíček doporučuji originál BOSCH W7LTC+ = tříelektrodové, dobrá spotřeba a motor jde jak "svýcary" i nad 4500ot-

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...