Přejít na obsah

2.0 TDI PD rozvody


vwberni

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

nevím proč, ale u auta z bazaru, kde nevím, jestli jsou km skutečný, bych asi nechal udělat rozvody okamžitě. Asi bych neměl nervy najezdit na tom dalších 10.000 a celou dobu si říkat: potká se to, nebo se to nepotká? Je to podle mýho moc velikej risk. A na servisní knížku nevěřím. Jsme v ČR. I když taky jednu takovou mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, není-li 100% jistota, že tam ty kilometry z tachometru skutečně jsou, je dobře vyměnit rozvody ihned. U aut z druhý ruky je ta šance, že kilometry nesedí hodně velká. Jinak se samozřejmě dělá výměna podle předpisu pro konkrétní motor. Může v tom hrát roli i ročník výroby, protože výrobce mohl předpis změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze rozvody vymenene, menil som hned aj vodnu pumpu a dokonca som musel vymenit aj napinaciu kladku na alternatore a klinovy remen alternatoru. auto mi vydavalo strasny zvuk rachotilo hucalo...teraz ide vsetko ako hodinky...navyse som si vsimol ze mi menej "klepe" spojka do nohy...predtym som to citil ako ABS ale teraz je pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok takze rozvody + vodna pumpa 200€, remenica alternatoru 49€, kladka alternatoru 67€, stift 20€, chladiaca zmes 19€, robota 65€, vsetky diely original, nechcel som tam davat dake repliky.

Editováno: , autor: pajko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nemáš pravdu, měl jsem OII 2006, 2.0 TDi a měněno v 90 000 km na doporučení M.B., hlášenka od výrobního čísla (vyrobeno 1/2006).

Tímto máš další záruku, když rozvody vyměníš.

Oháněl jsem se serviskou a prodejcem, že až ve 120 000 km, přípis je přípis a teď raď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš pravdu, měl jsem OII 2006, 2.0 TDi a měněno v 90 000 km na doporučení M.B., hlášenka od výrobního čísla (vyrobeno 1/2006).

Tímto máš další záruku, když rozvody vyměníš.

Oháněl jsem se serviskou a prodejcem, že až ve 120 000 km, přípis je přípis a teď raď.

Mám 5/2005 a taky mě v 90tis. "přemluvili" na rozvody (Autodružstvo F-M), že doporučeno z MB, nechtěl jsem se pak v případě nějakého problému v záruce dohadovat, tak jsem je nechal o těch 30tis.dřív udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...