Přejít na obsah

10.sraz SKODAHOME.cz


Olin

Doporučené příspěvky

10.sraz SKODAHOME.cz

post-1-1269804939,376_thumb.jpg

Jubilejní desátý sraz SKODAHOME se koná 28.-30.05.2010 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 - Dolní Chabry, Ústecká ulice a bude mít hodně nabitý program. Již na podzimní setkání loňského roku jsme zařadili novou soutěž a tímto směrem chceme na dalších našich srazech pokračovat. Nyní máme pro Vás opět připravenou jednoetapovou orientační soutěž podle šipkového itineráře a hodnocení nejlepších Škodovek v několika kategoriích.

Pátek 28.05.2009

Sraz začíná již v pátek, kdy většinou přijíždějí skalní přiznivci. Kemp je pro účastníky otevřen od 15.00 do 19.00 hodin. O pozdějším příjezdu informujte pořadatele srazu.

Večer bude následovat volná zábava plná pokecu nejen o Škodovkách :)

Sobota 29.05.2010

Kemp pro příjezd účastníků je otevřen od 8.00

Poté následuje příprava aut na soutěže. Každý účastník umístí za čelní okno srazovou kartu, kterou následně odevzdá odborné porotě, která vyhodnotí nejlepší auta srazu v daných kategoriích.

TOP 7 Škoda veterán (do roku 1977)

TOP 7 Škoda oldies (Škoda 105-136, Rapid, Garde od roku 1978)

TOP 7 Škoda Favorit, Felicie

TOP 7 Škoda Fabia, Roomster

TOP 7 Škoda Octavia, Superb, Yeti

TOP 7 VW koncern

5 pohárů Ocenění poroty

1 pohár Best of Best

Hodnocení bude probíhat od 11.00 až do 14,00 . Porotci budou označeni a průběžně budou procházet mezi auty.

V 14,30 hodin bude odstartována jednoetapová soutěž „ŠKODA TOUR“ dle šipkového itineráře. Auta budou vpouštěna na první úkol v minutových intervalech a trasa povede až k břehům Vltavy. Bude to tak zvaný „Městský Bohnický okruh“ . Na trase budou celkem čtyři stanoviště s úkoly, kde bude záležet na Vašich vědomostech a i zručnosti.

5 pohárů Škoda tour

10 diplomů pro prvních deset

Na 16,00 – 17,00 je plánováno předání pohárů, plaket a diplomů. Součástí ceremoniálu bude i předání cen všem finalistům o „Nejlepší Fabia fora-SKODAHOME 2009“.

Večer bude opět následovat volná zábava plná pokecu nejen o Škodovkách :)

Neděle 30.05.2010

Po probuzení, snídani a vystřízlivení prosíme účastníky, aby do 12,00 opustili kemp, pokud se předem nedohodnou na pozdějším odjezdu s majiteli kempu.

Přípravy na sraz jsou již v plném tempu a my se těšíme na Vaši účast. Cenu na sraz držíme stále na 300,- Kč a členové klubu ŠKODAHOME mají vstup za 200,-Kč.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, proč chce každý pohárek a za cokoliv. :p Jsou lidi co tam jezdí jen kvůli dobré zábavě a aby si pokecali s kamarádama. Podle mě kdo chce pohár ať si zajede na nějaký megasraz. To je jen můj názor a teď mě kamenujte!

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I malý srazy mají poháry a ocenění. Nevím no mě to takhle přijde vyhovující. Stejnak se pak najde někdo kdo si bude stěžovat na verdikty poroty. Ale dohady k výsledkům už ke srazům v Česku asi patří. Zažil jsem to i na vlastní kůži :) a s Klácou a Bobem sme se tomu jenom smáli :)

Přišlo mi dobrý, ža auta hodnotili vybraní mazáci z fóra. To je zase podrobeno kritice za údajné nadržování kamarádům.

Možná zkusit dohodnout nezávislého porotce?

Ale rozhodnutí je pořadatelech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...