Přejít na obsah

porucha řízení chlazení


jirka1022

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Chybu som vymazal VAGOM. Prešiel som postup podľa DP motor 1,6l/75kW na kontrolu elektronicky riadeného termostatu. Vychadza mi ztoho že mam vadný "topný odpor"- má malý odpor 1,5 Ohmu. Podľa DP by som mal vymeniť "elektronicky riadeny termostat chladenia motora F265" ako celok.

Mal už niekto podobný problém?

Nestačí vymeniť len ten "topný odpor", ktorý vyzerá ako čidlo teploty?

Neviete aké je jeho číslo v náhradných dieloch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- prodává se celá skříň se všema trubkama, čidlem i termostatem

- stačí ale opuze hrdlo termostatu s vložkou, míň už toho koupit myslím nejde

já kupoval ve přímo škodovce za 1500 origo, náhrady nedoporučuju

tady odkaz na zboží, dole je celá skříň

http://www.zbozi.cz/items?q=06a121114&sId=G_A4dBMPwwt4sNjhSFLB&prevItemType=new&maxStockAvailability=-1&atDepotOnlyFlag=0&paymentType=&createTime=&credibility=&r=hint&itemType=new&order=cheap&oldShire=&shire=&minPrice=&maxPrice=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Konečne som pozhaňal nejaké info a vymenil som diel 06A121114- hrdlo termostatu s vložkou. To dvojpolové čierne "čidlo" na hrdle je svorkovnica ohrevu termostatu. Načo a v ktorých režimoch jazdy sa využíva nech odpovedia kompetentnejší. Jednoduchým ohmmetrom si odmeriate odpor vinutia cievky. Mal by byť asi 16-25 Ohm. Ja som mal cca 1,5 Ohm. Po výmene je zatiaľ pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ,

já chtěl dneska koupit termostat a paní v obchodě mě řekla,že prý prodávají celek i se skříní za 2600kč.To je docela pálka nevíte jestli vůbec prodávají samostatný termostaty na OC1 75kw r.v. 2003 ??? NEvím jeslti chtěla udělat dobrej kšeft a nebo to fakt neprodávajíí :-O ?? Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

ahojte ,mám ten samý problém ,termostat vyměněn,sice za neoriginál,ale z německa, a dělá to to samý, hlásí statický zkrat termostatu ,ani v servise nevědí co s tím, jezdil jsem tam skoro pořád ,pak si tam auto dokonce nechali na kontrolu elektriky a prý nic nenašli, jen se jim tam něco nezdálo ale pak už to bylo ok. Nic méně opět asi po půl roce je to zase tam kde to bylo, svítící kontrolka motoru a běžící ventilátor :( . Zkuste někdo poradit ,díky .Jinak taky motor 1.6 75kW

 předěláno na plyn , r.v. 2009

Editováno: , autor: jurajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...