Přejít na obsah

Výměna ovladačů mech. klima z facelifta


tdikarlos

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
A mech . klima jde přestavět na klimatronic a za kolik cca.

Me delal rolbar MF volant,Climatornic,podsvetleni nohou,odkodovani Nexuse,tlaky pneu,tempomat a novou packu pro maxik..vyslo to kolem 17 000,- .. tusim za prestavbu na climatornic chtel 10 000,- coz je super cena.. ptal sem se ve Skodovce a tam za to chteli 41tisic a nejake drobne..takze co dodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 týdny později...

Me delal rolbar MF volant,Climatornic,podsvetleni nohou,odkodovani Nexuse,tlaky pneu,tempomat a novou packu pro maxik..vyslo to kolem 17 000,- .. tusim za prestavbu na climatornic chtel 10 000,- coz je super cena.. ptal sem se ve Skodovce a tam za to chteli 41tisic a nejake drobne..takze co dodat

Mohu se zeptat ten rolbar to je kdo tkay bych chtěl předělat octu z climatucu na climatronic. Tak jestli by šlo napsat kde se nachází ten rolbar ať se mužu spojit. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravim Vas,

 

chtel jsem se zeptat, zda je mozne u octavie II r.v. 2004 (pred FL) vymenit ovladani topeni, vetraku, klimatizace za ovladani, ktere ma Octavia II po faceliftu?

 

aktualni vzhled:

post-53955-0-54615700-1425158544_thumb.j

dil na ovladani vyhrivani by mel mit oznaceni 1Z0820047K pokud jsem to dohledal spravne. ma tedy jen tyto funkce:

- regulace teploty

- regulace vykonu vetraku

- regulace smeru pro vyvod vzduchu

- tlacitko pro zapnuti klimatizace

- tlacitko pro vnitrni cirkulaci vzduchu

- tlacitko pro vyhrev zadniho okna

 

dole jsou pote tlacika:

- vypnuti/zapnuti ASR

- neco co se tvari jako tlacitko ale je to jen "dioda" ktera sviti pokud je vypnut airbag spolujezdce

 

ceho bych chtel dosahnout:

post-53955-0-86785400-1425158565_thumb.j

 

Co jsem tak zkoumal, tak by to melo jit. Jestli vse dobre chapu, tak budu potrebovat:

- 3T0820047M

- novy ramecek panelu (ten jsem zatim nenasel)

 

bude to stacit a bude vse kompatibilni a funkcni nebo ne?

 

dekuji za odpovedi.

 

t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...