Přejít na obsah

Rapid


Neználek

Doporučené příspěvky

Tak dnes jsem byl představen mému novému miláčkovi :palec2: ,kolega ho chtěl nechat ekologicky šešrotovat :rip: ,ale po dohodě ho jen nechá dočasně vyřadit z evidence a já si ho na jaře (doufám že to už bude v původním stavu)příhlásit na sebe :p a tady jsou první fotečky.Prozatím jen venek dovnitř jsem se ještě nedostal on neměl u sebe klíčé .Tak že mě není znám ani rok výroby ani typ to vše až v pondělí a tak nějak vypadá.

post-2976-1256828507_thumb.jpg post-2976-1256828520_thumb.jpg post-2976-1256828534_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že kamarádi ono to klaplo :palec2: HUBERTEK je už v mojí garáži dostal jsem k němu ještě pravé a levé dveře ,zadní kapotu , kompletní zadní čelo a hlavně ještě pátý hlinik ,a čtyři plecháče .Ale vnitřek je strašně zbědovany ,komplet včetně střechvice a sloupku,ale hlavně sedačky ,zitra vše nafotím a hodim sem nějaké fotky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešního dne začala oprava Huberta ;) ,kompletně cely interiér je venku .Při prohlidce podlahy jsem zjistil že jen strana u řidiče je děravá a u spolujezdece je jen orezlá ale už jsou objednány obě dvě strany ,v zadní časti je znatelné že tam už někdo něco dělal jsou vyvařené lemy a je to tam v pořadku.Sedačky nechám znovu očalounit našel jsem staršího pána který řikal že je autočalouník a že sedačky neni problém a že mi ušije i stropnici dělal to skoro 50 let ,ale jde na operaci s kyčelním kloubem tak do doby než bude fit jsem pořidil sedačky z audi TT ,ale na srazy tam půjdou origo :palec2: teda jestli to už bude hotovo

post-2976-1257453608_thumb.jpg post-2976-1257453623_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pískovat bych nechal asi odstrojenoou karoserii, plechy by to asi nerozchodily.....

já nechaval pískovat plecháče po XY vrstvách barvy a nemohli to dostat dolů, tak tomu dali céres a je na nich vidět, že jsou "podobané" od toho písku či co to je... ale muj obor to není, takl to třeba i jde bez zkurvení :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...