Přejít na obsah

Vymena hydrostel


niccollass

Doporučené příspěvky

Chalani poradte mi,... Nedawno som menil hydrostely, koniky a wacky,... No raz za cas mi rano ked auto stoji cez noc zaklape na 2 sekunky a potom je klud,... Wrcka si potom w pohode,... Moj nazor je, ze niektora z tych hyrostel je zadrata,... Uz ked som ich kupil boli ponorene w oleji a ja som ich nechal w nom este dalsich 24 hodin,... Ako spoznam ktora je chybna? Mam Vž 2,5 TDI 114 kW 2003 rok,... Poradte mi s tym,... Uz si neweim dat rady,.... DAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to normální, mě se hydroštely taky občas ozvou když motor déle stojí. Pokud ztichnou po startu tak bych to neřešil...

Diky,... Ale wies ako to je ked je clowek puntickar,... Chce mat wsetko w poriadku,... :blink: Hehe,... Uwidim ako to bude dalej pokracowat,... Ak sa to zhorsi budem to riesit,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky,... Ale wies ako to je ked je clowek puntickar,... Chce mat wsetko w poriadku,... :blink: Hehe,... Uwidim ako to bude dalej pokracowat,... Ak sa to zhorsi budem to riesit,...

Je to normální, nevím co chceš opravovat ...

Prostě to chvilku trvá než se usadí a nasosaj oleja, zvlášt když už je chladno..

Taky je potřeba mít dostatečně dolitej olej. Pokud by bylo zdvihátko ucpané, nebo špatné bude cvakat pořád...

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to normální, nevím co chceš opravovat ...

Prostě to chvilku trvá než se usadí a nasosaj oleja, zvlášt když už je chladno..

Taky je potřeba mít dostatečně dolitej olej. Pokud by bylo zdvihátko ucpané, nebo špatné bude cvakat pořád...

Dnes idem do serwisu s tym,... Je tam wsetko nowe, tak by to nemalo robit,.... A este ktomu ma caka 2000 km,... Tak to xem dat poziet,... Pre istotu,... Ako si uz napisal, bude niektora z tych hydrostiel bud upchana, alebo zla,... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes idem do serwisu s tym,... Je tam wsetko nowe, tak by to nemalo robit,.... A este ktomu ma caka 2000 km,... Tak to xem dat poziet,... Pre istotu,... Ako si uz napisal, bude niektora z tych hydrostiel bud upchana, alebo zla,... :feve:

Pokud cvaká stále a ne jen pár sekund po nastartování, tak bude špatné, nebo ucpané..

Ale jak jsem psal, pokud cvaká pár sekund po nastartování je to normální ! (At máš nové, nebo staré)

Zvláště v zimě, kdy auto delší dobu stojí, motor a olej je studený, olej tím pádem hustější ...

Než se pak hustý olej dostane do zdvihátek, pár sekund to trvá a prostě to zacvaká ..

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud cvaká stále a ne jen pár sekund po nastartování, tak bude špatné, nebo ucpané..

Ale jak jsem psal, pokud cvaká pár sekund po nastartování je to normální ! (At máš nové, nebo staré)

Zvláště v zimě, kdy auto delší dobu stojí, motor a olej je studený, olej tím pádem hustější ...

Než se pak hustý olej dostane do zdvihátek, pár sekund to trvá a prostě to zacvaká ..

Noooo tak dnes sa ukazalo co som aj tusil,... Na prawej strane boli z 12 hydrostiel 3 zle,.... Wymenili sme ich za nowe a je klud,... Auticko si len tak pradie,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
možná blbej dotaz - o čem je řeč ??? :help: Co jsou to hydrostely ?

Prostě samodoštelovávací hydraulické zdvihátka ventilů..

;) (..hydraulické zdvihátko kromě přenosu sil zajišťuje vymezování ventilové vůle..)

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě samodoštelovávací hydraulické zdvihátka válců..

;) (..hydraulické zdvihátko kromě přenosu sil zajišťuje vymezování ventilové vůle..)

Normální to neni V6 TDI má zadržovací ventily a ty je potřeba po 150 vymenit a zvlášt po super Longlife hnuj servisu.Moje A4 po týdnu stání nezaklape ani omylem pač mam vše komplet zrepasované a udělané.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 let později...

ahojte muzu poprosit znale a odborniky o nastrel ceny co by stalo nechat vymenit ony zminovane hydrostely vcetne jejich soucasti ale bez vacek. ti z vas jenz to delali muzete prosim zdelit na kolik ta sranda vyjde v servisu? predem dekuji za odpovedi.

motor 2.5 114kw AYM

Editováno: , autor: JanSuperb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahojte muzu poprosit znale a odborniky o nastrel ceny co by stalo nechat vymenit ony zminovane hydrostely vcetne jejich soucasti ale bez vacek. ti z vas jenz to delali muzete prosim zdelit na kolik ta sranda vyjde v servisu? predem dekuji za odpovedi.

motor 2.5 114kw AYM

když počitam :

 

Hydroštely 24x

Vahadla 24x

Zadržné ventily 2x

Potřebné tesnení

Olej + filtr

Prace (shození rozvodu a opetovné sestavení vč přípravku a seřízení VP44)

Tak sem na cene 16000,- s dph komplet podotýkam díly origo INA z DE ne nejaký polsky prašiviny z internetu nebo kelly.

Editováno: , autor: Satas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...