Přejít na obsah

Palivový filtr


kartmen

Doporučené příspěvky

Čus! Nenašel jsem nikde návod na výměnu palivového filtru u mojeho autí (viz.podpis). Jestli to tu někde je, dejte prosím odkaz nebo poraďte, jak a čeho se vyvarovat a jak a co dodržet. Díkes. :o

Vymen a nastartuj.Prvne nastartuje,potom zdechne a po dalsim nastartovani je vse OK.Delam to tak uz sest let,prvne na Toledu a ted na Octavii a vse je v pohode.Tak se to dela i v origo znackovem servisu,mam to z tama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Pánové, potřeboval bych poradit od někoho kdo má ETKU a vyhledat jaký palivový filtr (čistič paliva) patří do O1 1,9TDi, kód motoru ASV.

V autorizované prodejně mi prodali 1J0 127 401 A a nevím jestli není náhodou pro 74/96kw a zda můžu tento vůbec použít.

A taky by mě zajímala cena, na filtru co mám já je logo VW a AUDI, je vyroben v Číně a stál 824,-Kč :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřeboval bych poradit od někoho kdo má ETKU a vyhledat jaký palivový filtr (čistič paliva) patří do O1 1,9TDi, kód motoru ASV.

V autorizované prodejně mi prodali 1J0 127 401 A a nevím jestli není náhodou pro 74/96kw a zda můžu tento vůbec použít.

A taky by mě zajímala cena, na filtru co mám já je logo VW a AUDI, je vyroben v Číně a stál 824,-Kč :huh:

Čína za 824,- KČ, by som povedal, že ťa niekto pekne obtiahol ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřeboval bych poradit od někoho kdo má ETKU a vyhledat jaký palivový filtr (čistič paliva) patří do O1 1,9TDi, kód motoru ASV.

V autorizované prodejně mi prodali 1J0 127 401 A a nevím jestli není náhodou pro 74/96kw a zda můžu tento vůbec použít.

A taky by mě zajímala cena, na filtru co mám já je logo VW a AUDI, je vyroben v Číně a stál 824,-Kč :huh:

Mozes ho tam v pohode dat !!! Ja davam BOSCH filter - 23eura- 693Sk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho prvního odkazu, je použitelný pro 74/96kw tedy pro Octavii Tour a Superba, což jsou podle mého PDčka, podle dalších odkazů co jsou tady je použitelný i pro "moji" 81kw, tak to člověk neví čemu má teda věřit.. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...