Přejít na obsah

Palivový filtr


kartmen

Doporučené příspěvky

Tak už i origo díly od Škody jsou Made in China. Včera jsem koupil ve Škodovce benzínovej filtr a jen koukám co je na něm napsáno <_< . Ten origo vyndanej byl ještě Německej a ze zvědavosti jsem ho rozdělal. Provedení filtu bylo perfektní a jen doufám že koncern hlídá číňany aby držely kvlitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem slyšel že je již v Audi 30 % Čínskejch dílů. No já jsem misto nové OII dal přednost novému Sorentu a tam jsem zatím nenašel jedinej Čínskej díl. Složené je z dílů z Korei, USA, Německa, Maďarska a Japonska.

Ten původní filtr v 1,8T byl vyrobenej 03,03.99 u fitmy Knecht. Co asi chudák ta firma vyrábí dnes, když jde nyní vše z Činy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže u Číňanů je běžná praxe že pro zkoušky udělají 1A kvalitu a chvíli v ní pokračují. Pak potají změní materiál a jedou vesele dál jako by se nechumelilo. Taky jsou schopni kombinovat ošizené s kvalitní produkcí a pak je to loterie. Evropské firmy chtejí maximálně ušetřit a to se jim může vymstít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

chtel bych se zeptat kde se da sehnat na filtr palivovy to takovy T jak se zasouva do filtru s temi dvouma gumickama predchozi majitel mel asi problem kdyz ho menil a kdyz sem ho chtel vymenit ja tak mam dve pulky coz asi neni dobre muzete mi poradit kde koupit novy a co to stoji diky octavia tdi 81kw r.v 99

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pěkné páteční odpoledne přeji :)

Mohli by ste mi někdo poradit " Interval výměny palivového filtru" nikde jsem tuto informaci nenašel.

Budu měnit olej+filtry po 15,000 .

Při poslední výměně jsem palivový filtr měnil, autí mám Octavia 1.9TDI 2000

Děkuji Luba kv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...