Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Prosim o radu. Nejak se v tom nemuzu orientovat mam octavia rs po fl a chci multifunkcni volant, razeni mam manual a radio columbus rv 2012 co budu jeste potrebovat na dodelani? Pry nejaky krouzek pod volant ale nevim to jiste prosim poradte. Bt jednotku mam v provozu. Diky

Editováno: , autor: brunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

model 2012 vyroba tusim 11/2011.zapomel jsem ze tam mam i maxidot i tempomat.jak mam tedy zjistit co tam budu potrebovat?.nelpepsi by bylo napsat cislo dilu .jaka je cena ?diky

 

tento dil budu potrebovat asi urcite ze-http://www.skodateile.cz/index.php?pg=product∏=71&menu=%C5%A0koda%7COctavia%20II%28A5%29%7CVolanty

Editováno: , autor: brunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chlapi potřebuju poradit.

Stáhnul jsem si tu tabulku s čísly jednotek mf volantu. V autě mám jednotku s indexem BN, čili - TYPE2, SW 0100/0101, VARIANTA MIDLINE, STEERING SENSOR YES, LIN NENÍ

Mám možnost koupit jednotku s indexem AG ale její parametry se liší v Software levelu, ten je SW 0070 a LIN 1,3 

Bude mi tam ta jednotka fungovat?

Moc díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim chtěl bych se zeptat mam octavii 2 r.v 9/2007 1.9Tdi a mám tam původní volant.Mám možnost koupit multifunkční volant na O2 a moje otázka zní jakou potřebuji jednotku aby mi fungovalo vše jak má?maxidot nemám a mám obyčejné škodovácké radio, neplánuju žadnou navigaci.Co jsem se tady dočetl tak potřebuji kroužek pod volant,kabel k airbegu a tu jednotku nevim jakou mám koupit děkuji vám za jakou koliv informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, mám MR05, dodělaný maxidot (budíky 2007), amundsen a bt hf 729B, obyč volant bez multifunkce. Vše mi funguje jak má, navi na maxidotu, telefon na maxiku i na amundsenu, bez problemu.

 

Chtěl bych 3 ramenný multif. FL volant s ovládáním telefonu, můžu teď jeden sehnat, bude to potom spolu vše chodit, když to dám třeba k rolbařovi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

 

mozna jsem to nekde prehledl, ale je tu nekdo z okoli ostravy, kdo se mne muze mrknout co vse potrebuju na zapojeni MF volantu? shanet dily na "vyzkouseni" se mne nechce.

 

Radeji si necham poradit naprimo, vcetne nakodovani..

 

Zkousel jsem volant rozchodit proti stavajici podvolantovce a neproslo mne ani ulozeni hodnot.

 

Diky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Panove, zkousel uz nekdo nebo nevi, jak je to s tim MF volantem z golfa 6? Je krasny, myslim ze hezci nez MF skodovacky ... co jsem nasel tak do FL bez problemu. Poterboval bych to vedet do predfacu ... podle me jasne vymena za CH jednotku, mozna krouzek 653C, volant a bag, kablik ... NEvi nekdo jak se to bude chovat? Rolery tam nejsou, to by melo byt OK. Co nebude fungovat? Diky moc za info ... Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pokud někdo potřebuje v okolí Ostravy nakodovat, popř. namontovat MF volant není problém. Mužu udělat.

 

Dotaz na odborníky. je nějaký problém při výměně MF volantu u OC II FL nebo Yetiho před FL, za nový MF volant z OC III, nebo Yetiho FL. Změnila se tam podvolantovka, nebo zůstala stále stejná 5K0 953 569 H?

Přemýšlím o výměně, ale nevím jestli pro nový volant je nějaká nová jednotka. Předem díky za odpověď, kdo už s tím má nějakou zkušenost. 

Editováno: , autor: Cidling
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal jsem nabidku na jednotku H, ktera by mela byt z FL.

 

potrebuju, aby na ni chodily padla na FL MF volantu z modelu RS rv2010

 

volant ma

- vlevo tl predchozi, dalsi a roler

- vpravo tl. prijmou hovor, zpet a roler

- a ta padla

 

no a oktavka je:

 

rv 2006 pred FL se STREAM radiem a tempomatem

 

 

handsfree sadu zatim resit nechci, jde mne o padla a ovladani radia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...