Jump to content
ondrej

Multifunkcni volant - dodelani

Recommended Posts

Děkuju moc za jasnou odpověď, mám možnost koupit jednotku s číslem 1K0-953-549-AQ je to podle tabulky Highline takže by měla být v pohodě?

zdar chlapi,

dotaz - ne úplně jsem to tu pochopil, půjde Amundsen bez + ve preFL Oct2, s původním MF volantem, původními maxík budíky, MR2007?

díky

K.

Edited by Kazimir80

Mam MR2007 nasadil jsem MF volant FL nakodoval 732 ale neodpinoval pin 5 packy PP. Hlasi mi to spatne kodovani. Musim odpojit pin 5????

Diky

Edited by John1976

Prosim o radu. Nejak se v tom nemuzu orientovat mam octavia rs po fl a chci multifunkcni volant, razeni mam manual a radio columbus rv 2012 co budu jeste potrebovat na dodelani? Pry nejaky krouzek pod volant ale nevim to jiste prosim poradte. Bt jednotku mam v provozu. Diky

Edited by brunda

kroužek nebo podvolantovku..  záleží na roku výroby vozu..... podvolantovku pro mf volant mám kdyby jsi potřeboval

model 2012 vyroba tusim 11/2011.zapomel jsem ze tam mam i maxidot i tempomat.jak mam tedy zjistit co tam budu potrebovat?.nelpepsi by bylo napsat cislo dilu .jaka je cena ?diky

tento dil budu potrebovat asi urcite ze-http://www.skodateile.cz/index.php?pg=product∏=71&menu=%C5%A0koda%7COctavia%20II%28A5%29%7CVolanty

Edited by brunda

Chlapi potřebuju poradit.

Stáhnul jsem si tu tabulku s čísly jednotek mf volantu. V autě mám jednotku s indexem BN, čili - TYPE2, SW 0100/0101, VARIANTA MIDLINE, STEERING SENSOR YES, LIN NENÍ

Mám možnost koupit jednotku s indexem AG ale její parametry se liší v Software levelu, ten je SW 0070 a LIN 1,3 

Bude mi tam ta jednotka fungovat?

Moc díky za odpovědi

Zdravim chtěl bych se zeptat mam octavii 2 r.v 9/2007 1.9Tdi a mám tam původní volant.Mám možnost koupit multifunkční volant na O2 a moje otázka zní jakou potřebuji jednotku aby mi fungovalo vše jak má?maxidot nemám a mám obyčejné škodovácké radio, neplánuju žadnou navigaci.Co jsem se tady dočetl tak potřebuji kroužek pod volant,kabel k airbegu a tu jednotku nevim jakou mám koupit děkuji vám za jakou koliv informaci.

Zdravím, mám MR05, dodělaný maxidot (budíky 2007), amundsen a bt hf 729B, obyč volant bez multifunkce. Vše mi funguje jak má, navi na maxidotu, telefon na maxiku i na amundsenu, bez problemu.

Chtěl bych 3 ramenný multif. FL volant s ovládáním telefonu, můžu teď jeden sehnat, bude to potom spolu vše chodit, když to dám třeba k rolbařovi ?

zdravim,

mozna jsem to nekde prehledl, ale je tu nekdo z okoli ostravy, kdo se mne muze mrknout co vse potrebuju na zapojeni MF volantu? shanet dily na "vyzkouseni" se mne nechce.

Radeji si necham poradit naprimo, vcetne nakodovani..

Zkousel jsem volant rozchodit proti stavajici podvolantovce a neproslo mne ani ulozeni hodnot.

Diky za tip

Ahoj,

něco podobného  též řeším, okolo Ostravy nevím jestli najdeš, vím o jednom v polsku z té strany, ale je to také  všelijaké, napiš ferdovi25.

Radek81: Diky za tip

Milhausek: pokud bydlis v dojezdove vzdalenosti kolem ostravy, muzu dojet v klidu ja za tebou. to cislo v podpisu plati?

Panove, zkousel uz nekdo nebo nevi, jak je to s tim MF volantem z golfa 6? Je krasny, myslim ze hezci nez MF skodovacky ... co jsem nasel tak do FL bez problemu. Poterboval bych to vedet do predfacu ... podle me jasne vymena za CH jednotku, mozna krouzek 653C, volant a bag, kablik ... NEvi nekdo jak se to bude chovat? Rolery tam nejsou, to by melo byt OK. Co nebude fungovat? Diky moc za info ... Dan

Pokud někdo potřebuje v okolí Ostravy nakodovat, popř. namontovat MF volant není problém. Mužu udělat.

Dotaz na odborníky. je nějaký problém při výměně MF volantu u OC II FL nebo Yetiho před FL, za nový MF volant z OC III, nebo Yetiho FL. Změnila se tam podvolantovka, nebo zůstala stále stejná 5K0 953 569 H?

Přemýšlím o výměně, ale nevím jestli pro nový volant je nějaká nová jednotka. Předem díky za odpověď, kdo už s tím má nějakou zkušenost. 

Edited by Cidling

dostal jsem nabidku na jednotku H, ktera by mela byt z FL.

potrebuju, aby na ni chodily padla na FL MF volantu z modelu RS rv2010

volant ma

- vlevo tl predchozi, dalsi a roler

- vpravo tl. prijmou hovor, zpet a roler

- a ta padla

no a oktavka je:

rv 2006 pred FL se STREAM radiem a tempomatem

handsfree sadu zatim resit nechci, jde mne o padla a ovladani radia

na celém volantu ti půjdou pádla a maximálně přepínání pamětí palubního pc stiskem pravého rolleru.. na levém rolleru nepůjde nic...