Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

Predtim jsem mel 5238 a vsem co znam tak na 5238 sel mf fl volant bezproblemu. Mohl bys trochu rozvest co si myslis ze bych tam mel nahrat at fici to volume na kolecku? Nedela to spis ten tempomat neni potreba ho nejak prepinovat kdyz to stale pise v podvolantovce chybu kodovani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chyby v kodovani mi to pise pouze když je v kodovani zakazana kolebka na prave pačce když ji zapnu tak je vse bez chyby . Asi pak jeste zkusim vytahnout pin5 z pačky a třeba už chyby vypisovat nebude.

Po vyvsetleni Ferdy asi už je odhalena chyba kolečka volume a to že mam columbuse prepnuteho na Vw rns510 a gateway si mysli že ma VW volant proto to asi nejde .Ted už to jen nejak vyřesit prehranim gateway na škoda a snad bude vse OK

Jinak foto tempomatu : ale vse funguje jak ma tak v nem problem nejspis nebude . post-76154-0-75263600-1457884926_thumb.j

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím kluci jsem nováček na foru.Tím,že jsem zakoupil Octavii RS.Měl bych prosím dotaz.Přečetl jsem zdejší forum ohledně mého dotazu ,ale nevím toho moc:-).Mám OT RS IIrok 05/2007 a volant bez multifunkce.V autě je instalována navigace Columbus.Chtěl bych zakoupit volant z RS III.Označení RS 230.Můj dotaz zní půjde mě do RS II a co je prosím vše k tomu případně sehnat.Nějaký kablík,podkroužek atd?Děkuji moc za případní info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jej chces rozchodit komplet tak potrebujes: podvolantovou jednotku, kabel do volantu, volant, bag, a budiky z o2 face s maxidotem, flash colombusu. Aby to pak bylo komplet tak vymenit i packy, nebo upravit zapojeni. Pokud nevymenis budiky bude ti chodit jen cast ovladani z volantu. Vse je ve vlaknu popsano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravim, cez VCDS som vycital:

 

Address 16: Steering wheel (J527)       Labels: 5K0-953-569.clb
   Part No SW: 1K5 953 521 AG    HW: 5K0 953 569 

 

Podporuje to MF volant?

Potrebujem MF volant, airbag pasuje a este nejake kable alebo nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...