Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Mam stejny problem,vymenil jsem 3-ramenny multifunkcni volant na OII a podvolantovku s pismenem CH na konci mam stream radio ale nefunguje hlasitost na mf volantu to rolovani jen vypnuti hlasitosti a prehazovani skladeb sipkamy a troubi,nevite jestli je to tim ze ni i nove radio treba Bolero nebo Columbus?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ferdo poradíš prosím, v jaké jednotce a na jakým bajtu se deaktivuje přepínání na páčce stěrače pro OII 2011? Případně co se stane, když to neudělám (bude fungovat rolovátko na volantu nebo páčka?) Dík

http://zawas.com/parts_list.jpg

+ deaktivovat přepínání maxidotu na páčce stěrače

A ještě vlastní zkušenost pro OII MY 2011, kroužek 5K0 953 569 (bez indexu) MF volant neumí. Je potřeba kroužek 5K0 953 569 H který nahradil od 2011 podvolantovky s indexem CH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páčky jsem neměnil, jen kroužek. Páčky bych si chtěl nechat, auto je ještě v záruce. Doufám že to bude fungovat i bez výměny (jen deaktivovat).

Já to myslel tak, že 1K0 953 549 CH uměla MF a teď to umí 5K0 953 569 H (dle Etky 7.3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

už se tady někde probíralo, že na parkovišti je ta černá lišta to poslední místo, který dostaně ťukec a navíc lišty v barvně to auto dost "pozvednou"

RS nárazniky me stále lákaj

s tebou můžu jedině souhlasit, taky jsem všechny černý lišty hodil do laku " bíla candy " a nemůžu si to vynachválit...je to krasavice ,vypadá to mnohem lépe :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

To mě chceš říct, že proto abych rozjel na předface, kompletní MF na volantu face, musíš vyměnit páčku na ovladání pal. pc. za social pačku bez ovladání, aby se rozjela FL multifunce??? Pokud ano, tak to mě teda pěkně odrazuje. :kol-44:

Editováno: , autor: vevca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...