Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

Hosi jde rozchodit MF s radiem blues, nebo musim dat min. swing? oct.2FL 4/2009, kluk ktery to mel na mem aute sfunkcnit jeste rikal ze mam netypickou podvolantovku s kterou se jeste nesetkal a ma pochybnosti jakou jednotkou ji ma nahradit stavajici jednotka 1K0 953 549 CN

Edit: takze MF facha i s radiem blues, podvolantovka nahrazena za ....549 CH, nejde prava strana volantu - rolovani v menu pal. pc na budikach (bez maxidotu), jede jenom stlaceni kolecka (prohazovani napr. mezi kratkodobou a dlouhodobou spotrebou) bylo mi receno ze musim vymenit budiky za maxidoty aby fachala i prava strana MF volantu.

Editováno: , autor: sideA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, prosím o radu,

podporuje jednotka 1K0 953 549 CD MF volant? Auto - Škoda Octavia FL 04/2010 (tempomat, Maxidot, HF, radio Swing)

V některých e-shopech i inzerátech se tato jednotka prodavá jako poporující, ale jak pročítám fóra tak většinou se hovoří ve spojitosti s doděláním MF volantu o jednotce CH.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem měl za to, že když v sevisu škoda zadají do etky VIN tak tím jsou shopni zjistit díly které to konkrétní auto má?

Předpokládejme že to tak je a že mám jednotku CD, plyne z toho tedy že pro dodělání MF volantu stačí jen vyměnit volant a propojující kabel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, koukám na etku a jednotky s indexem CE a CF odkážou na náhradu CD.

Pro info, dotázal jsem se škody-auto jak se staví na dodělání MF volantu (u autorizovaného servisu) a zde je odpoveď:

...dne 9.3.2012 jsme obdrželi Váš email, ve kterém se dotazujete na dodatečnou montáž multifunkčního volantu do Vašeho vozu Octavia II.

K Vašemu dotazu sdělujeme, že dodatečná montáž multifunkčního volantu není pro Váš vůz možná, a to z homologačních důvodů.

Ostatní povolené dodatečné montáže je nutné provést v autorizovaném servise Škoda za použití originálních dílů, abyste se vyhnul

problému s neuznáním záruky např. Na elektroniku vozu. Je nám velice líto, že Vám nejsme schopni poskytnou uspokojivější odpověď.

S pozdravem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...