Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

A to pozná snadno...dálková mají svojí polohu nebo jen přecvakne...když jen přecvakne má v kroužku podvolantovku a musí schánět jinou když má dálka polohu stačí dát jen CD...kablík pod airbag a frčí...a nakódovat...

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...... Akurát nerozumiem, prečo sa koncerny nemôžu dohodnúť a trebárs ovládanie hlasitosti nie je vždy na ľavej strane volantu. (ale rovnako prečo ručné radenie automatov nie je vždy systémom vyššín stupeň vzad).

Ano ! přešli jsme z OCT I na Opely Vectra Astra /měl jsem automat a easytronic/ a pak zas na Oct II /DSG/

Opel to měl přesně naopak než škoda.....ještě že jsem si pořídil pádla !!

když se ale nemohou domluvit v Evropě na triviálnějších věcech....

podle mne je podřazování správně dopředu a řazení nahoru dozadu /jako u závodních převodovek/

to že je hlasitost pokaždé jinde považuji rovnou za schválnost /Opel, Ford, Škoda,../

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pani prosim o radu. (Precital som vsetko, len s volantom na FL mi to nie je jasne)

Mam OCT2 2008 predFL. Mam tam sport packet a tym 3 ramenny volant bez MF ovladania. V aute je este Columbus a origo HF.

Co potrebujem na:

a, 4 ramenny MF volant pred FL (je v nich rozdiel co sa tyka HF?)

b, 3 ramenny MF volant po FL (co nebude fungovat?)

teda ci je v tom nejaky zasadny rozdiel. DAKUJEM a VESELE VIANOCE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak starý mf volant:

omezení:

poslední hf jendotka kterou dokáže ovládat: 1Z0 035 729B

u Columbusu nutno přehrát software a vymněnit gateway a pak terpve funguje hlasitost a přepínání stanic

u Swinga nefunguje vůbec nic

u Bolera s kombinaci s HF jendotkou při ovládání hf jendotky zmateně přepíná i stanice na rádiu(případně skladby)

Nový MF volant:

se starým maxidotem:

Nefunguje ovládání maxi-dotu na pravé straně volantu(jen stiknutí roleru funguje, roler samotný v rámci hlavního menu nefunguje)

Pravý roler funguje jen v rámci menu telefonu(pokud je to typ pro telefon) a funguje jen s rSAP jendotkama: 5N0 035 730 a , B nebo C - nic jiného

Maxi-Dot se musí ovládat stěračovou páčkou

Neovládá stará rádia a navigace(Stream, Audience, Nexus)

Nový MF volant s novým Maxi-Dotem...

Omezení:

podporuje jen HF jendotky od 1Z0 035 729 A a výše, včetně posledních verzí 5K0, 7P6, 5N0 a 3C8)

Neovládá stará rádia a navigace(Stream, Audience, Nexus)

Co přesně myslíš dotazem při výměně se jedná o výměnu kus za kus??? Každá výměna podvolantové jendotky na O2 znamená nastavit čidlo G85. Další věc je rozdílné zapojení tempomatové páčky u starších páček do MR2007 nutno přepojit. Jinak vše ostatní kolem volantu je kus za kus. Nové face budíky: znamená - nový konektor, přepinovat, nahrát tvé VINko, a upravit immobilizér.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano musí se měnit podvolantovka.

Dnes som bol v Škodovke a zisťoval som čo treba pri výmene MF volantu. Povedal mi že na prestavbu pri r.v.2011 mu ukazuje len volant+kabeláž. Tvrdí že RJ je tam len ju treba aktivovať+naprogramovať... Len tieto informácie nevedel na 100% že ešte to neriešili.. ide mi o to ak mám ešte investovať do dielov a nakoniec neviem čo tam mám a auto budem mať v servise, zaplatím za to čo tam mám nik im nedokáže že to tam bolo.. preto zháňam tieto informácie..jeden servis tvrdí že to netreba a druhý že treba)))... neviete ak pošlem VIN-ko do Mladej Boleslavy vedia mi to povedať na 100%???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...