Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

Ferda25: Díky :)

Pak teda ještě jeden (možná) problém kablík jsem objednal tento: http://www.skodateile.cz/index.php?pg=product∏=182 (č. dílu 3T0 971 584)

Ale na tom co mi přišel (vypadá stejně jako ten co je na tom skodateile na obrázku) je toto číslo: 4F0 972 571 B

Mám problém ?

Editováno: , autor: anarkii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, koukal jsem na tvuj prispevek ohledne MF volantu, rad bych se zeptal, je jednoduche to vymenit a nakodovat ? A jaky jsi mel predtim volant ? Pasuje airbag modul z 4 rameneho do 3 ?

Diky

Odpovím sem, jestli neva :) Ať si to může přečíst každej, kdo případně bude řešit ten samej problém.

 

Nic složitýho na tom není...

 

Tady je pěknej návod, sice na VW, ale u Oktávky je to stejný... http://forums.vwvortex.com/showthread.php?2938601-DIY-Multi-Function-Steering-Wheel-Retrofit

 

Airbag pasuje, je úplně stejnej jako v tom klasickým 4ramenu co sem měl původně. Do kódování sem neměl v úmyslu se pouštět, ale měl sem to domluvený za dvě stovky, takže to asi bude otázka pár minut. Kdyžtak je to popsaný i v tom návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj chlapi, potřeboval bych od vás taky radu ohledně MF volantu. Mám O2 rok 2008 před faceliftem, chtěl bych dodělat MF volant ale nevím jakou podvolantovku shánět. Nemám maxidot a rádio mám stream. Volant chci klasickej čtyřramennej.

 

Předem díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téma jsem pročetl, ale přijde mi že každý má se zapojením specifický problém, proto jsem se rozhodl zeptat přímo. Děkuju za odkaz, ale uplně moudrej z toho nejsem. Zjistil jsem, že mám midline jednotku a pochopil, že bych měl shánět highline. Uplně jasný mi není která by to měla být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...