Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

V 10. 5. 2020 na 21:13, Hodnejkluk napsal:

Je tu nekdo sikovnej, kdo by zvladnul za nejaky uplatek dodelat multifunkci na O3? Praha a okoli

 

Popripade, jestli nekdo vi, kde to delaji a jak se pohybuji ceny. 
 

Koukal jsem a na netu prodavaji ruzne sety a po pravde ani nevim, ktery ja potrebuji. Mam Ambiente.

můžu dodělat v Humpolci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte. chcem si spravit MF volant. octavia 2011 FL. mam tam kruzok 5K0 953 569 AF. tak som si zohnal kruzok 5K0 953 569 T ktory by mal MF podporovat. lenze ked som ho zapojil tak sa mi po otoceni kluca nerozsvietia ani kontrolky. viete mi niekto poradit? dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas pani. Neviem ci to patri sem ale tak skusim. Dorabal som si volant. Vsetko funguje ale ked zapnem klucik radio sa zapne a ked nastartujem tak sa radio vypne musim ho zapnut stlacenim gombiku. A naopak ked vypnem zapalovanie a vytiahnem kluc radio stale hra. Ked to spravim tak ze vypnem zapalovanie znova zapnem a vypnem a vytiahnem kluc vtedy sa vypne radio. Skusal som odpojit baterku skusal som pozriet ci sa nenastavuje cez vagcom ale nic take som tam nenasiel. Neviete mi poradit kde je chyba? A zabudol som jedna sa o octaviu 2012 a mam swing radio. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Vedel by mi niekto poskytnut schemu  zapojenia kabla pre Airbag + MF volant O2 FL (r.v. 2010, podvolantovka 1K0953549CD), mal by mat oznacenie 1K0 971 584 C

Nasiel som neoficialnu schemu, poprosim skusenejsich potvrdit ci je zapojenie spravne.

dakujem

1K0971584C.jpg

Editováno: , autor: salate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahojte,

mam O2 Tour (2011) 1,6 MPi. Nahodil som multifunkcny volant, vymenil podvolantovy kruzok C za index E, ktory podporuje multifunkciu. Nakodoval som to vo VCDS, po zapojeni vsetko fungovalo, aj klakson, aj lava strana tlacitiek na ovladanie radia. Avsak na druhy den mi klakson a volant prestal fungovat. Pripajam vypis z VCDS, co s tym, moze byt ? Potrhal sa slimak v kruzku ? Nevypisovalo by to aj chybu airbagu ?

Dik

Log-TMBJA21Z5B2087282-179060km-111262mi.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravím všechny , prosím poradil by mi někdo jaký použít kroužek ... Mám oct 2 FL 2012 bez multifunkcniho volantu který chci dodělat  ale montovat tam chci volant z oct 3  to jsme se dočetl že musím použít tlačítka ze superb 2 fl 5E0919719F .. v autě mám manuální převodovku  , tempomat na páčcce , maxidot, columbus, handsfree..., jaký tedy použít kroužek ? Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš zjistit co tam máš za kroužek teď a pak se dá odvodit správný, kroužek máš buď Valeo nebo Kostal a z VINu to nelze jednoznačně určit. Sundej plasty na sloupku volantu a pak se dostaneš na číslo kroužku.

Editováno: , autor: h2o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja použil 5K0 953 569 E ,ale je spousta dalších co podporuje MF volant  zde popis co který má v sobě  http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions   jinak je dobré načíst VCDS a adresa 16 a bude napsano jaký máš v autě a pak dle toho sehnat novej pro MF

 

Jinak zde se dá výhodně koupit set https://www.super-parts.cz/5k0953569-xx-prestavbovy-opravny-set-valeo-na-vw-ag-lk/

 

Editováno: , autor: bobo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Zdravím,

mám dotaz - procházel jsem si příručky abych věděl co mě čeká a všimnul jsem si, že volant bez MF je napojenej na podvolantovku do svorkovnice G na piny 7 (kostra) a 8 (spínaná kostra - klakson) a MF volant je připojenej na piny 7, 9 (LIN) a 10 (+) 

 

Budu to muset tahat z podvolantovky do kroužku, nebo už to natažený je? 

 

Před FL, MR07

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se rovnou, jsem línej a nemám vyhřívanou garáž, tak se mi nechtělo lozit do auta teď, kuchat to, dívat se jak je to zapojený abych to zase dával dohromady a znovu rozebíral až seženu volant a podvolantovku. Chtěl jsem mít možnost si to nachystat dopředu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...