Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

no, uz sme to tu riesili, myslim, ze vo vlakne tykajucom sa tempomatu, ale nie som si isty. treba si zistit ci riadiaca jednotka pod volantom ti multifunkcny volant podporuje, ked nie tak ju treba vymenit. a multifunkcny volant sa da zohnat aj tu na stranke v bazare, sleduj to, obcas sa tam nejaky vyskytne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naivně jsem si myslel, že to nebude žádný problém.Kontaktoval jsem pár lidiček, ale nikdo do toho nechce jít.Kdyby se někdo našel, kdo by zjistil z nějakého katalogu(ETKA) , co je k tomu zapotřebí, tak bych si to posehnal a pustil se do toho.

Volant mám namontovanej,ale čudlíky mi nefungují. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
na sportovní volant tlacitka nepatří. to je prznění

Ale no, tak ja to vnimam spise jako vychytavku nez jako przneni a obcas se mne nelibi sundavat oci z cesty smerem k radiu, proto ten multikulti volant chci a fakt budu vzteklej az ho vymenim a oni vydaji triramenny multikulty.

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave, že podle všeho jenom radio a kdyz mas HF tak asi HF...

Zcela urcite i hf, a kdyz mas origo skoda hf s hlasovym ovladanim tak si tlacitkem mikrofonu muzes povidat i s tou roztomilou zenskou (Číslo prosím. Prosím?) Jsou dva druhy mf volantu jeden pro hf druhy bez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave, že podle všeho jenom radio a kdyz mas HF tak asi HF...

Zcela urcite i hf, a kdyz mas origo skoda hf s hlasovym ovladanim tak si tlacitkem mikrofonu muzes povidat i s tou roztomilou zenskou (Číslo prosím. Prosím?) Jsou dva druhy mf volantu jeden pro hf druhy bez.

:o neco mi uniklo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri sa, ako vyzerajú trojramenné športové volanty potiahnuté kožou a osadenétlačidlami alebo aj valčekmi. Audi alebo BMW to považuje za možné a normálne. Ja napríklad mám športový volant a vďaka absencii tlačidiel na volante niektoré funkcie HF neviem využívať vôbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...