Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

Mám otázku. Mám Volant a Airbag ze Škoda Octavia 3 a multifunkci z Yeti.

Budu ještě něco potřebovat nebo upravovat do Škoda Octavia 2 Facelift (2011)? Mám momentálně na volantu taky multifunkci.

Pochopil jsem, že u O2 předFace se musí upravovat kabeláž, ale o O2 Face se nikdo nezmiňuje.

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím pánové, chtěl bych poprosit o radu. Mám Škoda Octavia 2, rv 2012, FL. Mám na ní tempomat a rádio Swing. Chtěl bych si dodělat MF volant a Maxidot, podvolantovou jednotku mám 5K0 953 521BL. Chtěl bych se zeptat, co všechno budu potřebovat a jestli na tuhle jednotku půjde MF volant? Moc děkuju za každou radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim. 

Mam len jednu otázku. 

Mam o2 fl 2011 Elegance. 

Planujem kúpiť MF volant aj podvolantovku. 

Potrebujem menit aj pravú packu, aby to nevypisovalo chybu na diagnostike? 

Alebo v takom prípade ide páčka aj volant? 

Mam podvolantovku co začína 5k0 a ľavá páčka diaľkových svetiel je už ten novy typ. 

Vdaka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim, volant by bol.

Viete mi poradit kde a aky kupit ten prepojovaci kabel?

Cislo dielu ak by sa dalo.

Nasiel som z Passatu B7 ale neviem ci to pojde.

Popripade kde kupit podvolantovy kruzok a s akym idexom (jedine AL?).

Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

 

Chcel by som si do auta namontovat multifunkcny volant, v aute mam jednotku 5K0-953-549-C (midline ), ktora podporuje iba palubny pocitac a tempomat.

na zaklade http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions som usudil ze vymena za 5K0-953-549-B by mala byt najlepsia volba ( podporuje aj MF) a nema ziadne obmedzenia ohladom Tempomatu. Pripadne uvazujem nad 5K0-953-549-E

 

Vedel by mi niekto potvrdit ci sa na to pozeram spravne, alebo potrebujem nejaku inu jednotku?

 

Vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani kupil som 3ramenny FL volant + vhodny kruzok + vhodny kablik.

Teraz riesim problem, na volante je na pravej strane "telefonik" nie ten kruzok.

Bude to problem ak nemam Bluetooth alebo to funguje ako na radiu ked stlacim PHONE a stisi sa hudba?

 

Mam FL auto, Bolero, maxidot a tempomat.

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na diagnostike je pri kodovani volantu zaskrtnuta volba, ze volant je s ovladanim telefonu...

ked to odkodujem bude to fungovat ako mute?

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj Skodovaci mam Octavii 2 FL 2009- 2010 kombi 1,9 Tdi 77kw eleganci manual. A menil jsem volant za multifunkcni. Podvolantova jednotka podporuje multifunkci kablik jsem na propojeni zakoupil kablik ale pri nakodovani nam to haze eror. Volant ani netroubi. A potreboval bych poradit z jakeho duvodu to nejde. Myslite ze ten volantovy krouzek neni vhodny. Volant jsem koupil vzhledove stejny triramenny akorat ten s multifunkci ma i padla. Muzete me nekdo poradit co s tim? Anebo je nekdo v okoli Novy Jicin kdo by to rozchodil? A nejde nam nakodovat a prisviceni mlhovek do zatacek je to zbudobeno volantem ze je tet nefunkcni? Diky za rady Rob 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsme to rozchodily. Nemel jsem podvolantovou jednotku spravnou. Tet mam dotaz jak docilim abych v palubnim pocitaci mel ve vyberu i telefon a navigaci? Mam tam jen nastaveni audio a jeste cosi a kdyz je nejaka zavada tak tam vyskoci stav vozidla ale chtel bych tam i telefon i navigaci. Radio mam Geborn. Diky za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, mám dotaz na multifunkční volant u Yetiho před face. Nechtěl jsem tam zakládat nové téma, předpokládám, že to bude stejný jako u OII :-) Mám teď volant bez multifunkce a chtěl bych vyměnit rádio za rádio s BT Handsfree a volant za multifunkci. Jak moc je to komplikovaný? A co všechno je třeba koupit? Je tam nějaká příprava, že jen koupim volant a zapojim ho, nebo tam je nějaká past? 

 

Aktuálně tam je rádio na CD Blues. A handsfree mi chybí.

 

Díky za reakce, huskye

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...