Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

 

Teď teda moc nechápu tvůj dotaz... :kol-32:  ale dobře ještě jednou. Jakou máš jednotku momentálně v autě, to víš ?? Jestli ne, nejjednoduší zjištění přes diagnostiku. Nebo to rozeber a na tý jednotce a i kroužku je samozřejmě nalepenej štítek s kódem. Pak se můžem dál bavit...jinak ale,

 

já měl v autě původně jednotku 1K0-953-549-AF což když si najdeš, tak je " midline " pro typ 2. Takže jsem prostě potřeboval nějakou "highline " je jedno jakou, jen musíš zachovat aby odpovídala typu, mě se povedlo sehnat - AQ. Takže to je OK !

 

Pak už to prostě jen prohodíš a nakodujes...

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci,chci se zeplat.Chci vyměnit plast.volant za multifunkční,před FL.Musím i do rádia zapojit nějaký kabel?

Co vše potřebuji:

MF volant,podvolantovou jednotku,kabeláž pod airbagem a nakodovat.Ještě něco??Může se stát při montáži mějaký závažný problém??

Mám tempomat a maxidot,jakou podvolantovku potřebuji,její číslo.

Moc děkuji,.

Editováno: , autor: Pavel S
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim,

 

Po prestudovani tohto vlakna, som sa rozhodol ze si aj ja skusim dat MF. Mam skodu octaviu 2 rocnik 2006 .Kupil som  MF volant , novu podvolantovku 1K0-953-549-AG, mal som tam 1K0-953-549-AF.

 

Kruzok na volante je 1K0-959-653-C.

 

Riadil som sa tabulkov na tejto stranke

 

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions

 

Vsetko som nakodoval a nic. MF nefunguje neviete mi poradit co som spravil zle? Moze byt problem v konfortnej jednotke? alebo v radiu?

 

 

post-24892-0-66514500-1435763838_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...