Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj taky se pridam. mam predface oII mam tam triramenny volant z oIIfacelift bez multifunkce .zvazuji koupi triramenneho volantu oIIface s multifunkci.  Takjze budu muset sehnat volant kablik airbag-multifunkce a podvolantovou jednotku. Otazka zni jakou jednotku shanet ?? muže byt jakakoliv jednotka s multifunkci z oII nebo musi byt primo z oIIfacelift ?? toto me zajima at nekoupim nakou zbytecnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockat pockat ted jsem stoho jelen :) jak mi nebude skoro nic fungovat ?? teda lepe receno z jakeho duvodu ? mam columbuse takze kdyz budu mit face volant tak mi nepujde ovladat ?  

 

jo ten z passatu je pekny ale to bych musel kupovat komplet i z airbagem a to je zas palka. muzete mi teda nejak rozepsat co teda koupit at to jede jak ma ?? 

 

takže jednotku urcite z faceliftu pokud vas dobře chapu ano ?? 

podvolantovy kroužek menit nemusim ne ?

 

 

tak jsem zatim jen tak koukal na inzeraty co kdo prodava a triramenny face multifunkcni volant jsem nenasel tak budu muset čihat až se neco objevi :) jinak k tem jednotkam  musim shanet jen to CH nebo i jine muzou byt ?? nasel jsem klasicke a jeste  integrovane v podvolantovém kroužku vtom aby se laik vyznal :)

 

asi je tam dulezite aby umela vse co potrebuji co.. takze mam maxidot ,tempomat , columbuse 2014 , bluetooth nemam a asi dodelavat ani nebudu.

 

 

tahle je knicemu ?

http://auto.bazos.cz/inzerat/52480708/Podvolantova-jednotka-1K0953549CF.php

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo takhle . takze budu hledat CD , CH . diku dik za rady.   docetl jsem se ze ta CF co jsem daval odkaz je nahrada za tu CD takze by to jelo ?  no budu hledat kdyztak ty mivas nake dily ??? jsem z Frydku msitku tak ktobe do ostravy kousek :) nejhorsi bude asi sehnat volant  a pak ten svuj prodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně o3 se mi moc libi ale musel bych kupovat i airbag :) a to už je jina cenova položka :)  no nevim jestli se vali nebo ne ale abych pravdu rekl na bazoší jsem nenasel ani jeden triramenny volant FL s multifunkci :)

 

mam tenhle ale ne rs o2frs-vol6.jpg

 

 

 

hledámn :) tenhle 

 

1Z0419191AE.jpg

 

 

jinak volant z oIII by mel asi stejne problemy co ? :) 

 

 

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

kluci potřeboval bych radu .

koupil jsem oIII volant s tlacitky superb II facelift

jednotku 1k0 953 549CH

 

A ted by me zajimalo co dal .. 

 

mam columbuse,tempomat,zadni sterač nemam, maxidot facelift budiky mam

pomuže nekdo s kodovanim ? posouvat pisničky dopredu a zpatky funguje , menit zdroj media funguje  , zmacknutim leveho kolečka stlumim - funguje. tempomat jsem taky rozchodil a klakson taky jede . zbytek nefunguje. at zkousim vselijak kodovat proste ne a ne . 

 

jinak octavia II predface s face budikama maxidot a columbusem.

 

Nevim zdali nejak zakazat kolebku na prave pacce aby jelo ovladani maxidotu na volantu nebo jine kodovani ?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to koukal podarilo se mi rozchodit prave rolovaci kolečko takže prava strana funguje kompletne cela. na leve strane lze preskakovat skladby dopredu/zpet stisknutim roleru MUTE a prepinani radio/media funguje také . jedine co nejde je nastavovani hlasitosti na roleru. a Ted babo rad uz fakt nevim co nakodovat aby to slapalo prosel jsem všechno. v columbusu nakodovan MF volant. Ale pozor v podvolantovce mi to stale piše že mam špatne kodovani a v jednotce motoru taky neco o mf. ( ale tempomat funguje )

 

GATEWAY                     - 7N0 907 530C - KODOVANI 351302  

COLUMBUS/RNS510    - 1T0 035 680L  - KODOVANI 00000440000000A10000 Je to columbus prepnuty na VW 

TLAČITKA VOLANTU    - 5E0919719E   - KODOVANI 00000128

PODVOLANTOVKA       - 1K0953549CH - KODOVANI 0000531

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...