Přejít na obsah

Multifunkcni volant - dodelani


ondrej

Doporučené příspěvky

Pro OII existují dva multifunkční volanty. Liší se pouze levými tlačítky - jiné zobrazení a funkce.

1) multifunkční volant pro ovládání autorádia (levá tlačítka slouží k vyhledávání kmitočtu)

2) multifunkční volant pro ovládání autorádia + telefonu (levá tlačítka slouží k příjmutí a ukončení hovoru + ovládání telefonu)

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdar O2(III)-ťáci.

Vlastním O2(III-facelift r.v.XII/2009 1,9TDi PD Business Combi) a ... - žiaľ, ten kto vozidlo objednával, akosi ušetril ca 170.-e za multifunkčný volant. Dá sa to vymeniť, vrátane doplnenia funkcií k Boleru (ovl.rádia, príp.telefónu - to by som uvítal si najviac)? Ak áno, predpokladaná výška investície?

Ďakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj lidi - mám novou poptávku!

Sháním do mé O2 MULTIFUNKČNÍ volant (verze starý typ čtyřramený) + jeho multi-zfunkčnění": ) ,dále prosím o zfunkčnění mého MAXI-DOTU k nové navigaci COLUMBUS" 2009

(může být i použitý - ale né ošoupaný , možn i přešívaný)

Mám Octavia 2 Elegance 2006 (Ne-Facelftová)

(Původní navigace NEXUS + Maxi-Dot mi kdysy fungoval ,nyní na Columbusu nefunguje!)

Takže nyní budu nejspíš potřebovat i nový GATEWAY pro tyhle nový věci.

Prosím pokud možno na Praze východ , nebo nejdále PRAHA ...

A ted do mě - kdo mi co nabídne - tedy prosím celkovou rozumnou cenu? : )

Píšte třeba sem ,ale raději na: jirkadj@seznam.cz

Aby mi šla alespon hlasitost"

Editováno: , autor: jirkadj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolu už jsme myslím komunikovali - ty si až od někud z Krkonoš? ,,nebo se pletu

Sháním něco na Praze východ , nebo Praze

Co se týká montáže - jsem technik elektronik - v případě dohody mohl bych nabídnout si to připravit - pro nezdržování

Jinak 5500 v tom je i zprovoznění komunikace mého MAXI-Dotu s Columbusem?

MF volant s montáří - 5500kč..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nevite nekdo jestli je mozne do OII dodatecne domontovat multifunkcni volat a jestli se da nekde rozumne sehnat a za kolik? A pripadne i namontovat...

Mam radio Stream.

Diky za info...

Zdravím tě Ondřeji ... jeden takový volant tu mám ;) .. nový kožený a multifunkční. Máš-li zájem napiš mi na mail: cuchran@seznam.cz.

Měj se.

Stanley

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolu už jsme myslím komunikovali - ty si až od někud z Krkonoš? ,,nebo se pletu

Sháním něco na Praze východ , nebo Praze

Co se týká montáže - jsem technik elektronik - v případě dohody mohl bych nabídnout si to připravit - pro nezdržování

Jinak 5500 v tom je i zprovoznění komunikace mého MAXI-Dotu s Columbusem?

pouze volant a montáž... maxidot a columbus je jiná uprava..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

na multifunkčním volantu je vedle tlačítek hlasitosti přepínání stanic, když kliknu na tlačítko dolů tak se mi stanice přepne na další ale na tu která je na pozici před tou stanicí co jsem tam měl, předpokládám, že by to mělo byý naopak, co se s tím dá dělat, rozdělat volant a přehodit dráty nebo co? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Potreboval by som poradit. Jedna sa o O2 Face Ereso. Modelovy rok 2011 nema ani tyzden. Kedze som chcel manual nemam MF volant.

Takze MF volant som si kupil a teraz potrebujem doriesit zbytok.

ROK 2011 nema podvolantovku je to uz sucast kruzku

ROK2011 nema packy objednatelne separe ,ale spojene v jeden celok

No a teraz moja otazka na packy. Kedze MF volant ovlada MAXik potrebujem pravu packu mat holu bez ovladania PC. To by som este v ETKE

najst vedel. Problem je ,ale so stieracom nikde v ETKE nevidim specifikaciu ci tie packy maju ,alebo nemaju ovladanie zadneho stieraca. Ja teda

potrebujem nasledovnu konfiguraciu.. lava..tempomat...prava..bez ovladania PC a bez zadneho stieraca.

Druha otazka ku kruzku...

Kruzok co tam mam je 5K0 953 569H...

V ETKE je to ten hned prvy na zozname. Take iste oznacenie dielca aj s Hckom na konci ma aj kruzok urceny pre MF volant. Je ,ale urcite iny ,lebo ma

nejaky doplnkovy kod LRA co je MF volant. Ma niekto skusenosti ci to ide bud VASom alebo VCDSkom prekodovat. Predtym ako by som kupil ten

kruzok tak to rozhodne skusim prekodovat.

Posledna prosba pokial by nikto nevedel poradit poprosil by som o VINko. Aby to bola O2 Face MR 2011 a keby mala MF volant a bola bez zadneho

stieraca tak si to necham u skody cez to VINko objednat. VIN mi mozte poslat PMkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VINko ti nepomůže a identifikaci páček ničím neuděláš než že se na ně přímo podíváš.

Ty si aj cital moj prispevok ,alebo len posty zarabas? Sak ja nechcem aby mi ludia tu VINka hadzali hala-bala.

Ja chcem VINko iba s auta kde je originalne MF volant od fabriky a je bez zadneho stieraca.

Ten doticny sa snad pozrel a vie co ma v aute. A taky clovek by mi mohol poskytnut to VINko.

Na zaklade toho si to viem objednat v predajni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Etka jim napíše, že je nutno ověřit přímo na dílu. Tak proto je VINko na nic a moc lidí si asi v tak vybaveném autě zřejmě nebude schopno k této informaci dostat...to co ty potřebuješ je spíš S2 u O2 si každý ten stěrač dá při této výbavě. A už vidím majitele půl roku starého auta jak se k tomu dostává.

http://cgi.ebay.de/VW-Golf-6-Touran-Schalter-Tempomat-GRA-MFA-5k0953502M-/160499654680?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Etka jim napíše, že je nutno ověřit přímo na dílu. Tak proto je VINko na nic a moc lidí si asi v tak vybaveném autě zřejmě nebude schopno k této informaci dostat...to co ty potřebuješ je spíš S2 u O2 si každý ten stěrač dá při této výbavě. A už vidím majitele půl roku starého auta jak se k tomu dostává.

http://cgi.ebay.de/V...le_Zubeh%C3%B6r

Dik za link to som nasiel aj ja lenze to je aj pre zadny stierac co mi nepomze. No a ked mi neda

VIN nikto odtialto tak si pozrem v showroome pri najhorsom.

Ono ani neni problem ,ze by v ETKE bolo toho vela na vyber su tam len 4 kombinacie.

No a to je malo ako keby tam chybali dalsie hmm...

A inak co sa VINka tyka tak som skusal moje a velice mi presne ukaze aka packa tam je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám takový malý dotaz.Chci vyměnit v mé OII klasickej čtyřramennej volant za RS face s multifunkcí.Zatím chci jen vyměnit kus za kus,mám tam jiné radio a parrota,takže multifunkce by mě stejně nefungovala,ale mám to do budoucna.Jen mě zajímá,jestli nebude problém s pinem airbagu,jestli je stejný a když budu montovat už ten novej volant,tak jak tam zapadnou ty pružiny zpátky do airbagu,když ho budu montovaž zpět?

Hlavně mě zajímá,jestli ty volanty mají stejný piny,aby mě fungoval klakson a airbag!

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj já mám v OII sportovní paket a ten se skládá i se sportovního volantu tedy 3rameného,v případě,že si doobjednáš i originál HF sadu tak dostaneš volant 4ramený právě pro to,aby jsi mohl HF ovládat.Mám rok 2006.Na volantě je ovládání radia-hlasitost,přeskakování uložených stanic potažmo na CD písní,vypntí zapnutí osvětlení tlačítek,ovládání HF-hlasové ovládíní,ovládání telefovnu na Maxidotu a částečné vládání paluního PC.Vše je se vším propojené tlačítko pro příkem hovoru slouží i jako potvrzení funkce a zavěšení zase zrušení funke nebo krok zpět.Ze své zkušenosti musím říci,že když si na to zvykneš tak už nemeníš.Telefom můžeš mít třeba v kufru na přesto víš kdo ti volal nebo volá,nebo komu chceš volat,vše je na display včetně tel.seznamu.Mohu jen doporučit jen nevím jak bude fungovat nějaká dodělávka.Marek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm práce na 3 hodiny......

nevis nahodou poradit jake typy podvolantovek podporujou multifunkci volantu? ja mam 5K0 953 569 a nevim jestli by to tahle jednotka podporovala... jinak co vsechno je potreba jeste k te vymene kdyz si sezenu multifunkcni volant i s bagem? je k tomu treba nejakej spesl kabelovej svazek anebo je uz soucasti toho volantu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...