Přejít na obsah

Rezonance dveří


PavelZ

Doporučené příspěvky

Mám novou FII sice necelý měsíc, ale už začínám pozorovat, že hlavně při jízdě po kostkách mi něco rezonuje ve dveřích u řidiče. Stačí, abych loktem trochu přimáčknul tapec a přestane to. Nemá někdo stejnou zkušenost? Do servisu se mi to moc dávat nechce, aby to ješte víc nevyku....i.

Editováno: , autor: PavelZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám novou FII sice necelý měsíc, ale už začínám pozorovat, že hlavně při jízdě po kostkách mi něco rezonuje ve dveřích u řidiče. Stačí, abych loktem trochu přimáčknul tapec a přestane to. Nemá někdo stejnou zkušenost? Do servisu se mi to moc dávat nechce, aby to ješte víc nevyku....i.

jo, taky pozoruji něco podobného ve dveřích řidiče. U mne je to spíše takový kovový zvuk. Zdá se mi, že to děla vnější klika - má trochu vůli. V servisu se jim do rozebírání dveří nechce a já s tím taky ještě asi počkám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Pri hudbe a na kostkach rezonuje temer vse... Cekam az se otepli, pak koupim roli filcove pasky, 2 m2 molitanu a snad to i prestane...

Nejvic mne nas.re, kdyz mi ve skodovce vyndaji brylle z kastliku a stahnou basy - problem vyresen. Ale ze to drnci ve spoji palubky vlevo pred ridicem,tak to nic... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cracu, tak o tom mi ani nemluv. 27.12 jsem byl na servise- výměna oleje na 15 tis, a reklamoval jsem rezonujíci plasty v zadních dveřích, a vrzající palubku- A výrok servisu? : bohužel se zadními repro nelze nic dělat, je to dané výrobou, takže jsem akorát nasranej, poradili mi abych stáhnul basy, a pak je poslech jak rádio o rákosáka za stovku, a vrzající palubovka? Technik se s autem projel, palubka vrže při otáčkách kolem 2 tis ot/ min, ale bohužel jsou to nízké otáčky takže nic. Jsem akorát tak nasranej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není pravda mě repro opravili, nacpali tam nějakej molitanek a vše je ok. Jinak o palubce jsem se vůbec nezmiňoval nerad bych aby mi do toho lezli B). A pak mám ještě jednu radu trvat na té opravě vždy, pokud je to vzáruce jinak ať vrátí prachy. Už mě ty servisy pěkně pečou když chtějí prodat tak jsou jak andílci a když se něco po ... tak nemají uši :aggressive:

Editováno: , autor: Blacky
Pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Ahoj. Mě taky drnčí plasty v předních dveřích. Mam tam original radio BLUES a original repro ve dveřích. Když dám v nastavení rádia max bassy a hlasitost tak lehce přez půlku tak mi při housíku a trencíku lezou z dveří zvuky volných plastů.

 

Auto je 2 měsíce starý. Myslíte, že bych to dal přez reklamaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle problémy se objevily po skončení záruční doby. Bohužel. Mám v předních dveřích problémy hned dva. Při nerovnostech, které jsou téměř v ČR všude rezonuje něco ve dveřích, když se jen dotknu loktem přestane to. A další problém je v rohu u zrcátka. Při dojezdu na křižovatku při brždění motorem opět při nerovnostech začně ve dveřích něco někdy šíleně šramotit. Někdy to je k nesnesení. Do autorizovaného servisu bych auto nikdy nedal, na všechno mají vyměřený čas.. známý šikovný mechanik, nebo pár kamarádů vyřeší problém lépe, než v drahém servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ahoj, nemáte nekdo schéma, nebo návod jak rozdelat tapecírunk levých předních dveří?? 2 garančky jim říkám , aby mi opravili rachotící ,,neco,, v levých př. dveřích, pravdepodobne povolený repro, ale ti kokoti v servisu patrne umí snad jen vymenit olej a to ještě blbě.. takže končím s autorizovaným servisem a pokusím se to opravit sám..pokud by jste nekdo mel schéma, nebo stručný popis jak to rozdělat a dostat se k vnitřku pod tapecírunkem, budu jen rád, protože kecy ve stylu- ale my nic neslyšeli, my to nemužeme rozdelat jen tak, nám to škodovka nezaplatí, už poslouchat nebudu.. díkec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Se ti někdy podívám do příručky Jak na to a vyfotim ti tu stránku kde se púopisuje jak se to dělá.

 

A ty mi na oplátku pak při tom rozebírání pošleš nějaký detailní fotky toho až to budeš mít rozebraný- detaily na uchycení a popis toho na co si dát pozor.

 

Abych pak taky věděl až budu ty dveře rozebírak do čeho jdu.

 

Souhlas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...