Přejít na obsah

chroupani pri bzdeni


kokodyl

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdravím...má momentálně takový problém, že když mam plný rejd (je jedno na jakou stranu) a rozjíždím se, tak to v přední nápravě cvaká. Občas to cvaká i při hodně pomalém popojíždění rovně. V červnu jsem si všiml, že jsem měl svléknutou manžetu na levém vnějším kloubu, tak nevím jak dlouho to bylo a jestli se tam mohl dostat nějaký bordel. Tak bych se chtěl zeptat co by to mohlo dělat, jestli je to ten kloub a za jakou cenu se tak zhruba dá sehnat a jak náročná je výměna. Potom jak zjistim, který kloub to dělá, když to cvaká na obě strany.

Díky moc předem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim...tak mám zjištěno, že mi odešel vnější kloub na předku. Bylo to tím, jak mi v létě praskla ta ocelová páska, která drží manžetu a nevím jak se s tím dlouho bez manžety jezdilo ...

Takže příští týden půjdu na výměnů, ale chtěl jsem se zeptat odborníků, který kloub mám koupit.

Nabízí mi CIFAM a nebo prej TOP kvalita SPIDAN.

Myslíte, že ten CIFAM je taky dobrý??

Díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim...tak mám zjištěno, že mi odešel vnější kloub na předku. Bylo to tím, jak mi v létě praskla ta ocelová páska, která drží manžetu a nevím jak se s tím dlouho bez manžety jezdilo ...

Takže příští týden půjdu na výměnů, ale chtěl jsem se zeptat odborníků, který kloub mám koupit.

Nabízí mi CIFAM a nebo prej TOP kvalita SPIDAN.

Myslíte, že ten CIFAM je taky dobrý??

Díky za názory

Psal jsem ti uz davno, ze to bude nejspis ten kloub na poloose ;)

Jaky mas cenovy rozdil mezi tou a tou znackou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Tak jak jsi dopadl. Co to bylo? Byl to kloub, nebo třeba ložisko?

Zdravim..vyměnil jsem ten kloub a naprostá pohodička .... U mě ten kloub odešel kvůli tomu, že mi v létě praskla spona na manžetě a tím pádem jsem jezdil čas s odkrytým homokinetickým kloubem. Pořádně jsem ho tenkrát očistil, dal vazelínu, novou sponu, ale po čase se to už začlo projevovat.

Ono i ve vysokých rychlostech to hučelo jako blázen a popojíždění v tom cvakalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...