Přejít na obsah

při startu vyletí otáčky


ferencr1

Doporučené příspěvky

zdravim mám taková problém při teplém motoru když nastartuji tak mi vyletí otáčky motoru a hned zas spadnou a na přístrojové desce se zorbliká kotnrolka žhavení při studeném motoru to nedělá

- no, kontrolka zhaveni muze blikat proto, ze mas slatny brzdovy spinac, ktery je umisteny pod kokpitem a nad brzdovym pedalem

- mozna mas zhavicky v prdeli nebo neco... ale to by pri teplem motoru nemelo delat. u otacek, ktery litaji nahoru pomaha vymenit teplotni cidlo, muze byt spatne. mel jsem stejny problem, akorat pri studenem motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zhavic svieti dlho...definuj dlho. Aj zhasne napr po 20 sekundach? Neskusal si dokedy svieti?

To bude snimacom teploty chlad. kvapaliny. Bud zle cidlo alebo len kable.

Ten Bag ma poruchu,ale niekedy staci len skontrolovat a ocistit kontakty napr ako aj mne,raz sa zazala kontrolka a potom po precisteni OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnes ked som jazdil dlhsie tak som videl ze teplota chladiacej kvapaliny mi zbehla na nulu a neskor zas naskocila spat na 90°C takze poskusam ci su dobre kontakty a tak podobne a dam vediet lebo ten zhavic svietil cez 30 sec a nezhasol tak som nastartoval a bez problemov

EDIT: ked som isiel po ceste tak mi zbehla ta teplota nie ked som stal... aby som sa upresnil

Editováno: , autor: LuKKaS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

ja mam taky problem ze ked startujem tak mi zhavic svieti hrozne dlho a nezhasne ... a este taky dalsi problem ze stale mi svieti airbeg a neviem preco pomozete ? mam prvy den vodicak tak preto a auto som dostal a mam sa onho starat sam takze preto sa pytam

U bagů bývá častá závada kroužek pod volantem, teď ho měnili taťkovi, ale chtělo by to na VAG.

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

me to dela presne naopak rano kdyz nastartuju tak otacky na 1s vyleti na cca 1.100 (okamzita spotreba 2l) a spadnou na 900. Auto se chova normalne, zadne cukani, zande kolisani otacek, teploty.

Je to normalni?

O1 MR2003 TDI/66

Editováno: , autor: havrosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

me to dela presne naopak rano kdyz nastartuju tak otacky na 1s vyleti na cca 2.000 (okamzita spotreba 2l) a spadnou na 900. Auto se chova normalne, zadne cukani, zande kolisani otacek, teploty.

Je to normalni?

O1 MR2003 TDI/66

Normalni to neni. Procti si tohle forum odznova a melo by te neco tuknout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalni to neni. Procti si tohle forum odznova a melo by te neco tuknout..

zkusim se podivat... jen s tema otackama jsem to prestrelil, jde no na 1.100 (ne 2.000)

EDIT:

Tak je to pravdepodobne cidlo teploty vody v motoru

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=73153

Koukal jsem ze origo stoji kolem 200, tak to v pondeli koupim a vymenim (resp. necham koupit a necham vymenit)

Diky za radu

Editováno: , autor: havrosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...
V 18. 11. 2009 at 12:28, ferencr1 napsal:

tak vyměnil sem teplotní čidlo a boužel dělá to furt to samé při teplém startu vyletí otáčky a pak se rozbliká žhavení pocitově se mi zdá že motor trošičku míň táhne

Dobrý den,

jen bych se chtěl zeptat jak jste to vyřešil. Mě to začalo dělat včera. Za studena jsem nastartoval a nic pak jsem ho zatepla zashl nastrartoval a otáčky vyletěli a zase spadly na volnoběh a netáhne, ale žádná kontrolka hžavení se my kromě před startem nerožne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 4. 11. 2009 at 21:16, LuKKaS napsal:

Ahojte,

ja mam taky problem ze ked startujem tak mi zhavic svieti hrozne dlho a nezhasne ... a este taky dalsi problem ze stale mi svieti airbeg a neviem preco pomozete ? mam prvy den vodicak tak preto a auto som dostal a mam sa onho starat sam takze preto sa pytam

Airbag resim ted, a je to nejakym krouzkem pod volantem, stoji to asi 500.. tak az to vymenim, doufam ze to prestane svitit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
V 10. 1. 2017 na 20:50, Tomáš Krejčiřík napsal:

Dobrý den,

jen bych se chtěl zeptat jak jste to vyřešil. Mě to začalo dělat včera. Za studena jsem nastartoval a nic pak jsem ho zatepla zashl nastrartoval a otáčky vyletěli a zase spadly na volnoběh a netáhne, ale žádná kontrolka hžavení se my kromě před startem nerožne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...