Přejít na obsah

Havarijní pojištění


Pavel Knor

Doporučené příspěvky

Mám teď docela dobré zkušenosti s AXou, spočítali mi vážně dobrou cenu na havarijní pojištění https://www.axa.cz/produkty/auto/havarijni-pojisteni/obsah/popis/ a zatím žádný problém, tak uvidíme. Z velkých pojišťoven jako je ČP jsem se vážně už otřepal... strašný přístup, na všechno jsem musel hrozně dlouho čekat, už nikdy víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Trochu oživím starší diskuzi svými zkušenostmi:

- ČP jsme měli v práci, a potřeboval jsem ji 2x když mi objeli auto korunou a na sklo, katastrofa, vše trvalo dlouho.

- naboural mě člověk s kamionem u ČPP a za týden vše vyřešeno.

- a služební auto mi kdysi naboural člověk s Uniqou a také rychle vyřešeno.

Nyní mám tyto pojistky:

- octavka II na manželku POV + kradey, živel a střet se zvěří za 4600 u Uniquy

- superba II POV + HAV + skla + asistence v zahraničí suma sumárum 13 tisic.

Za mě spokojenost, protože třeba za tourana 2004 jsem měl ještě loni POV+HAV skoro 12 a to je superb 2010 a úplně jiná výbava a cena ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

fobik ->  Možná jsem ve svých šestadvaceti trochu "staromódní a konzervativní" (pochop tak, že poslouchám ROCK, nemám FEJSBŮK, nechodím na diskotéky, atd.  :lol:), ale pojišťovny typu direct bych nebral... na kolik tě u nich POV + HAV vyjde ? Mě na 13.000,- a to mám u KOOPERATIVY (vyšla levněji než třeba ČP, ČPP) ... takže tak. U POV na nějaké obyč auto bych neřešil - tam pokud někoho nabouráš musí vyplatit tomu druhému, což tě nemusí tolik trápit, jestli se budou cukat nebo vyplatí málo, ale zrovna u HAV, kde očekáváš při svém poškození rychlé jednání a co nejvyšší výplatu a to u takové nějaké direct pojišťovny asi nedostaneš. Kdyby si chtěl mám kamaráda co se zabývá pojistkami, kdyžtak SZ udělá ti kalkulaci na vícero pojišťoven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Na každou pojišťovnu si někdo někdy bude stěžovat, renomované velké hráče na trhu nevyjímaje. Taky jsem vždy šel po zvučných jménech. Do doby než jsem jako poškozený při dopravní nehodě měl co dočinění s Pojišťovnou Direct a vše proběhlo k mé spokojenosti. Takže když mi před časem v online srovnání vyšla výhodně, neváhal jsem a teď u ní mám pov i hav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týká hav. pojištění tak pokud chce mít člověk klid je třeba brát takovou pojištovnu, co má autorizák jako smluvní servis. Např. Česká pojištovna má jako smluvní servis auto jarov, kde je podle mě nejlepší lakýrna v čr... v takovém případě se s pojištovnou vůbec nemusím bavit. Sejmul jsem srnku, dle pčr škoda za 20 tisíc, dle servisu škoda za 120 tisíc. Vůbec jsem se s pojištovnou nebavil, zavolal jsem policii, udělal dokumentaci, odvezl auto na smluvní servis tj. na jarov a za 14 dní jsem si vyzvedl luxusně opravený vůz dle norem s originálními díly, zaplatil spoluúčast dle smlouvy, pojištovna do toho vůbec neměla nárok kecat. Takže pokud má Direct nějaký slušný smluvní servis, kde montují jedině originální díly, tak v tom nevidím problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...