Přejít na obsah

Sedačky z O2 do O1


Tomasino

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Sledujem toto téma už niekoľko dní a ako vidím veľa ludí sa to snaží vždy nejako obísť :feve: napríklad zmenou za sedačky z Leona atď. Dnes sa mi podarilo kúpiť naozaj krásne čistulinké a nové sedačky z O2 konkrétne Scout za cenu 100e komplet všetky :prc: . Mám škodu Octávia 1.8T 20V elegance 2001 vo fantastickom v stave ale dobre tvarované sedadlá mi chýbajú k zvýšeniu úrovne mojho auta. Počul som už veľa názorov na tieto konkrétne sedadlá vraj sú nepohodlné, tvrdé........ Mal som tú česť v nich sedieť 2400km cestou na dovolneku ako šofér a poviem narovinu zamiloval som sa lol ... Tak dúfam že sa mi podarí ich tam napasovať a pomocť a poradiť ľuďom ako som ja ktorý už pár dní hľadajú ako na to. V pondelok začínam tak držte palce dúfam že to pojde a všetko dobre dopadne.

niekto kto mi pomože s fotkami? súkromné správy

Editováno: , autor: Tomáš Vyšňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

taky bych se do toho chtěl pustit

kromě kolejniček...jaké jsou další úpravy?

když mam sedáky s ABG? mění se něco? chtěl bych tam napáchat sedačky s ABG a výhřevem ( výhřev teď nemam )

jaká je úprava zadních?

na výhřev jsem se dočetl....: relátko, kabeláž, "tlačítko" je to tak "jednoduché"

konektor na sedačkách je stejný u O1 i O2 ?

je někde na NETu návod?

nebo neni snažší sehnat sedáky z Golfa, Bory, Leona? ..... nechci kůži

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...