Přejít na obsah

Sedačky z O2 do O1


Tomasino

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Uz mam tu svoji nejakou takovou prosezelou a nejde mi tam bederka,kdyz jedu nekam dal,tak me boli zada.

Chtel bych urcite vyhrev a pytel,to mam i ted a nechci slevovat,takze by me zajimalo,jestli by tam sla

jestli ne,tak pripadne asi napisu AlesioviP,jestli by mi mohli predelat jen jednu na Sedacku z OI RS,ta tam pujde 100%-ne

Editováno: , autor: kocht
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem byl s kamarádem v Lysy nad Labem, jo Kochtíku tam bylo sedaček haba kuk jen problém byl ten, že se nedají odnést ... viděl jsem jak se nadavají potahy a řeknu Vám je to hodně hustý jak žádný mazlení AlessioP si fakt užívá, když třeba dodělává výhřev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Možná už se to tady rozebíralo, ale nikde jsem to nenašel. Zajímalo by mě, jestli to už někdo někdy zkoušel a jak moc by se to muselo upravit. Říká se že jde všechno, když se chce... Tak by mě zajímal váš názor a případné zkušenosti. Myslím že výsledek by mohl za to stát. Tuším že pojezdy sedět nebudou, tak mě napadlo zkusit úplně ten spodní díl s pojezdem vyměnit za původní z OI, ale nevím jak vypadá sedák z OII zespodu, případně zevnitř....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj,

bylo to tu, ja osobne to nevidel, ani nezkousel, ale zasah je to velkej, musi se varit do podlahy... Zkus hledat, urcite najdes...

Když jdou z OII RS do Fabie I, tak v tom moc asi problémů nebude, tak trochu o tom taky přemýšlím, když tam na ně kolikrát koukám!

post-3282-1202930579_thumb.jpg

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...