Přejít na obsah

Lanko na otváranie dverí...


Sleep77

Doporučené příspěvky

Lidem dobré vůle .....

Nemáte někdo lanko ve dveřích řidiče ? Mě se uthrl ten háček na lanku co je zachycený zezadu na klice.

Dá se dokoupit jen lanko,nebo to musím měnit i s celým zámkem ? :(

Laboroval jsem s mikrospínačem,který byl nefunkční a když jsem to dal dokupy,příjdou na řadu zatuhlé stěrače,opravím je a nakonec se mi posere zase toto,to je k zbláznění už ....

Proto budu rád za každé info,popřípadě jestli někdo ví,co za to Škoda chce.

Může mi to někdo i prodat :huh:

Díky moc

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidem dobré vůle .....

Nemáte někdo lanko ve dveřích řidiče ? Mě se uthrl ten háček na lanku co je zachycený zezadu na klice.

Dá se dokoupit jen lanko,nebo to musím měnit i s celým zámkem ? :(

Laboroval jsem s mikrospínačem,který byl nefunkční a když jsem to dal dokupy,příjdou na řadu zatuhlé stěrače,opravím je a nakonec se mi posere zase toto,to je k zbláznění už ....

Proto budu rád za každé info,popřípadě jestli někdo ví,co za to Škoda chce.

Může mi to někdo i prodat :huh:

Díky moc

:palec2:

Mám to samé :(

Zatím jsem to spojil čokoládou, abych se vůbec dostal ven, ale už mi to leze krkem.

Lanko se dá dokoupit. Katalogové číslo je 1U0 837 099.

Co jsem se ale ptal, tak za něj chtějí 3kila a na vrakáč se nedostanu, protože tam mají tak nevhodnou otevírací dobu, že končí dřív, než se k nim dostanu.

2 cosby: A fakt by to nešlo? Smutně koukám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mají to v každém servisu...

tuto věc bych na vrakáči rozhodně neřešil a jedná se o cenu cca do 300,-

??? chceš to dělat za chcíli znova?

Už jsem také měnil, cca před 1 měsícem....ale zase mi tam něco začlo chcrastit, takže to budu muset opět rozebrat...něco si blbě sedlo, protože jsem to nechal udělat včetně stahovačky, která mi u toho také rovnou odešla

prostě pořád do kola...hihihihihi...jak se ženskou, pořád ji musíš opečovávat !!!!

:prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

člověče, zrovna mám na práci to samé. Lanko mi visí na posledním drátku, koupil jsem nové, chci ho montovat a zjistil jsem, že mi prodali o 5cm delší, asi ze zadních dveří. nevím, jestli zámek komplet ven, nebo ho jen povolit, přesunout k otvoru v plechu dveřáí a vytočit. To budu vědět až za týden, až mi dodají to správné lanko. Zatím mám tapec dolů a tahám za něho rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci kecat, dělal jsem to asi zhruba před rokem, ale zámek jsem určitě nevyndaval,

sundat tapec, vyvléknout s uchycení v zámku, nové zaháknout a tapec zpátky. Toť vše.

A hlavně okamžitě !!!! Já blbec to neudělal hned a zablokovali se celý přední dveře u řidiče,

oprava hrozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci kecat, dělal jsem to asi zhruba před rokem, ale zámek jsem určitě nevyndaval,

sundat tapec, vyvléknout s uchycení v zámku, nové zaháknout a tapec zpátky. Toť vše.

A hlavně okamžitě !!!! Já blbec to neudělal hned a zablokovali se celý přední dveře u řidiče,

oprava hrozná.

Jj, potvrzuji, že to jde bez demontáže zámku a nejlíp na zadních dveřích ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě ve Škodě prodali lanko na přední dveře, taky jsem jim říkal, přesně co chci. Tapec mám na lehko nasazený a lanko prodloužené takovou tou umělohmotnou páskou, co drží fest a za tu tahám. Dveře se zatím neblokují, ale dnes nebo nejpozději do pátku na to vlítnu. Ještě to omrknu, ale názory na vytahování jsou různé, tak nevím.

Jinak mám zkušenost s otevřením zabouchnutých dveří, protože mi to nešlo otevřít zvenku ani zevnitř. Byla to fuška, ale nakonec to šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyloučit se samozřejmě nedá, že to jde ui bez vyndání zámku, ale to by mi přišlo jako šílená gynekologie. Otázka vyndání zámku je asi tak časově na 2 minuty a dmnívám se, že je to pak jistě pohodlnější pontáž než když se to montuje se zámkem ve dveřích, když člověk ani pořádně nevidí, do jakého místa to má vlastně zaháknout. Je to ale věc názoru. Je pravda že já sem prostě ten zámek musel dát ven, protože jsem měnil mikrospínač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám holt nejspíš lepší zrak :)

Asi jo. Mně se to lanko ztrácí někde až za ikrajem dveří a možná by se to rukou nějak dalo vyháknout, ale horší by bylo to dávat zpět. Možná to bude stačit jen ten zámek uvolnit, abych se na to líp dostal. Pokud bude počasí, udělám to do pátku, ať mám klid. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lanko sem menil zrovna nedavno...je to nemoc kterou maji i posledni Oct Tour... tady sem to vyfotil...bud se roztrepi a povoli nebo praskne...

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...3390&st=300

...pokud se ti bloknou dvere, tak se to da uvolnit kdyz zatahnes za tu tycku kde je na konci cudlik kterej je jinak couha z tapece...nebo i bez toho takhla se to da na zamek zatlacit sroubovakem .... jo mohl em ti sehnat to lanko nove origo za 150,- ..na skodasalonu chteli 305,-

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem měnil lanko v řidičových dveřích. Otázka opravdu pár minut, bez zádrhelu : sundat tapec, odpojit lanko od kliky-to kra´tounké (tzn. rozebrat kliku, odpojit to lanko). Celý zámek se jen povolí (2šrouby tisícihranové z čela dveří) a zámek se přisune k díře ve dveřích a krásně jde to lanko ven. vyloupne se z plastové přídržky - svorky a vyytočí z bajonetu. Hotovo. Nasadí se nové, zalupne do svorky, zámek se přišroubuje do dveří, připojí klika. A je to ! Teď jsem mistr světa ale nejtěžší bylo se naučit (už dříve) tu kliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tušíte někdo, kde se tan klíč (tisícihran) k povolení zámku dá sehnat, nebo jak se to dá udělat bez povolení zámku? Ve škodovce ho v náhradních dílech nemaj a v jinech servisech, kde jsem byl, taky ne. Mam sundanej tapec a zasekl jsem se na mrtvym bodě. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...