Přejít na obsah

Chrastivý zvuk od kola


RichardD

Doporučené příspěvky

Zdravím,

už je to cca měsíc co jsem zaznamenal zvuk velice podobný chrastění od pravého předního kola.

Projevuje když najedu na nějaký houpák, díru nebo nerovnost na silnici. Je to hodně slyšet a zvláštní je, že po delší jízdě už se to neprojevuje (nebo to jen pak už neslyším, nevím).

Asi týden předtím jsem najel v noci do nepříjemně hluboké díry právě tímto kolem. Okem jsme žádné poškození nezaznamenal. Má někdo tip co by to mohlo být?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

už je to cca měsíc co jsem zaznamenal zvuk velice podobný chrastění od pravého předního kola.

Projevuje když najedu na nějaký houpák, díru nebo nerovnost na silnici. Je to hodně slyšet a zvláštní je, že po delší jízdě už se to neprojevuje (nebo to jen pak už neslyším, nevím).

Asi týden předtím jsem najel v noci do nepříjemně hluboké díry právě tímto kolem. Okem jsme žádné poškození nezaznamenal. Má někdo tip co by to mohlo být?

Dík

podle mne by to mohl byt kloub nebo cep...,

skousel jsi to s max vytocenym rejdem nejdriv na jednu a pak na druhou stranu?

pripadne sundej kolo a koukni na desticky, uz jsem zazil ze se mi jednou odlepilo treci oblozeni a taky to delalo zvlastni zvuky, pripadne jestli tam neni nekde naka spina, nebo zaseklej kaminek...

ta rana do diry tomu jiste neprospela :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím,

už je to cca měsíc co jsem zaznamenal zvuk velice podobný chrastění od pravého předního kola.

Projevuje když najedu na nějaký houpák, díru nebo nerovnost na silnici. Je to hodně slyšet a zvláštní je, že po delší jízdě už se to neprojevuje (nebo to jen pak už neslyším, nevím).

Asi týden předtím jsem najel v noci do nepříjemně hluboké díry právě tímto kolem. Okem jsme žádné poškození nezaznamenal. Má někdo tip co by to mohlo být?

Dík

Mám stejný problém, taky když najedu do díry nebo houpak tak takový divný zvuk zepředu. A přesně po chvilce nebo delší době to přestane.... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...