Přejít na obsah

Pripravek na cisteni trysek


robzab

Doporučené příspěvky

Jedině vif!!Používám ho a jsem moc spokojen motor je tiší a pěkně to startuj a táhne.O tom vifu je tady tema tak to pohledej je tam někde i test aditiv a vif vyhrál!

Netvrdim, ze je VIF spatnej, ale neni to jen otazka propagace a toho, ze vsichni pouzivaji VIF, tak ja taky? :-)

Jak se VIF redi? Carlson stoji cca. 150 Kc, a cela lavicka 250ml na jednu nadrz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdim, ze je VIF spatnej, ale neni to jen otazka propagace a toho, ze vsichni pouzivaji VIF, tak ja taky? :-)

Jak se VIF redi? Carlson stoji cca. 150 Kc, a cela lavicka 250ml na jednu nadrz.

VIF stoji kolem 200 Kč a ředí se 1: 1000, tedy zimní VIF ma objem 650 ml a ošetříš s ním až 650 litru nafty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIF má vinikají testy, není to jen propaganda členů co jej používají, někde by se i tady ty daly najít naskenované, myslím, že to sem kdysi někdo dával !!

-jinak si myslím, že domácí naaditivování VIFem, je účinější než kupování předražené nafty u "renomovaných" pump, a rozhodně není ani dražší, kupuji pikslu za cca. 170 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIF má vinikají testy, není to jen propaganda členů co jej používají, někde by se i tady ty daly najít naskenované, myslím, že to sem kdysi někdo dával !!

-jinak si myslím, že domácí naaditivování VIFem, je účinější než kupování předražené nafty u "renomovaných" pump, a rozhodně není ani dražší, kupuji pikslu za cca. 170 kč.

ok, tak ja jdu do toho taky :-)

a jak se to ted redi? resp. 1 piskla na 1 plnou nadrz cca. 50 l ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, tak ja jdu do toho taky :-)

a jak se to ted redi? resp. 1 piskla na 1 plnou nadrz cca. 50 l ?

vždyť jsem ti to napsal o řádek výše. Jedna plechovka zimního VIFU ma 650 ml a ošetříš s ní až 650 litru nafty, tj. 13 nádrží. Při teplotách -20 doporučujou dávat až 3nasobné množství. VIF ma na víčku fajnou odměrku, takže dávkování nejde splést :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyť jsem ti to napsal o řádek výše. Jedna plechovka zimního VIFU ma 650 ml a ošetříš s ní až 650 litru nafty, tj. 13 nádrží. Při teplotách -20 doporučujou dávat až 3nasobné množství. VIF ma na víčku fajnou odměrku, takže dávkování nejde splést :palec2:

aha, ja to prehlidl, tak diky za znovuinfo :-)

tak to je prada a VIF se 100% vyplati ze vsech aditiv nejvice, :palec2:

protoze Carlson ap. stoji 120-150 Kc a je to na jednu nadrz :feve:

Objednal jsem na AutoStangl tam to maji za nej cenu a jeste nad 499 doprava zdarma :palec2:

(nedelam reklamu, ale porjel jsem dost e-shopu a vysel opravdu nejlip)

Editováno: , autor: robzab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky jezdím na VIF přes rok a myslím že jeto dobrá volba,jinak se dá koupit na benzině aspon u nás v Hodoníně,ale chcou zato cca 260kč objednávám na autoštangl za 174kč ale zásobil sem se v létě a vyšel na 157kč ;)

Ja jsem si objednal zimni a letni. Urcite bude mit letni v lete nejaky vyznam jinak by to snad ani nedelali, ne? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si objednal zimni a letni. Urcite bude mit letni v lete nejaky vyznam jinak by to snad ani nedelali, ne? :palec2:

v zimním VIFu je více přisad proti vylučování parafinu v naftě za nízkých teplot, což má za následek zanášení palivového vedení, pal. filtru a následně zhoršení zimních startů, dle vyjádření výrobce VIFu není na závadu používat zimní celoročně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v zimním VIFu je více přisad proti vylučování parafinu v naftě za nízkých teplot, což má za následek zanášení palivového vedení, pal. filtru a následně zhoršení zimních startů, dle vyjádření výrobce VIFu není na závadu používat zimní celoročně

na závadu není ani předávkování :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky používán Vif a koupil jsem ho v 5 litrovém balení u AutoŠtangl. Přidával jsem ho do Vervy, ale na Vervu jsem si opravil názor po emisích s náklaďákem, kde jí taky používám ( je to hobby offroad). Emise byly letos mírně horší než loni a to jsem najel jen asi 1Tkm. Loni jsem jezdil na naftu z Makra a emise byly 5x nižší než povolené. Letos 4x nižší. U Makra jsem se nyní zeptal na dodavatele paliv a je to ÖMV a tak proto nebyl ten výsledek špatný. Jinak ten Vif si přelejvám do originální malé plechovky s odměrkou a s ní se to prima dávkuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, asi jsem blb, ale koupil jsem si VIF zimni plechovku a nevim jak to otevrit :):help:

na vicku je nakrlesen smer spiky a je jasny, ze je to nejakej detskej zamek nebo tak neco,

ale kdyz zatlacim na bok zatky a mirne otocim vycko povoli, ale pak co? :feve:

mozna mam den blbec, ale dnes se mi na to zkratka nepodarilo prijit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, asi jsem blb, ale koupil jsem si VIF zimni plechovku a nevim jak to otevrit :):help:

na vicku je nakrlesen smer spiky a je jasny, ze je to nejakej detskej zamek nebo tak neco,

ale kdyz zatlacim na bok zatky a mirne otocim vycko povoli, ale pak co? :feve:

mozna mam den blbec, ale dnes se mi na to zkratka nepodarilo prijit :)

je to celkem jednoduché, zmáčkneš současně obě perforované strany a kroutíš a kroutíš až....... odkroutíš a hotovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, to chapu :-) ale asi to chce jeste vylomit nejdrive ty packy nebo zarazky, co? :-) jinak to nejde tocit :palec2:

finta je v tom, že ty packy jsou tam jako pojistka proti samovolnému povolení a když dobře a správně zmáčkneš to víčko tak ty packy jako vyřadíš a kroutíš a kroutíš až......odkroutíš a naleješ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...