Přejít na obsah

Vnitřní osvětlení (interieru) - nefunkční


murphytravex

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

jj vsechno se vypina jak ma radio hraje jak ma , vsechny funkce v aute jdou jak maji , denni sviceni , 3blik blinkru , central na klicek , rozsviceni kabiny na otevreni dveri , jen proste nejde rozsviceni kabyny po vytazeni klice ze zapal. skrinky a zamikani na dalku, ale kdyz to rozpojim ty svazky tak to zase sviti a zamyka jak ma, evidentne je nejaky kabel ve svazku od radia ve spatne pozici ze tto deaktivuje po spojeni se svazkem z auta. v nedeli to budu studovat a predelavat. tak uvidim kde je chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz je to komplet vyresene , musel jsem cerveny a zluty kabel spojit v jeden aby to drzelo stale plus a zustaly mi v pameti radio stanice, bez toho se to vymazavalo.Kdyz jsme to udelal tak jsem blbec jeste spojl i ten zluty k sobe a to byla ta chyba ten musi zustat rozpojeny. Takze u mne uz je vse v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

čaute .. tiež riešim jeden problém s elektrikou. Ked otvorim predné dvere spolujazdec alebo vodič tak sa mi nerozsvieti svetlo v interieri ani vo dverach svetla .. znamena to že obidva mikrospinače su v prdeli? .. no a druhá vec čo sa mi včera stala je že keď otvorím zadne dvere tak už nesvietia ani zadne lampičky nad dverami ..a pri zamykani centralom sa mi nerozsvietia smerovky .. ked odomykam tak dva krat bliknu aj sa mi zadne lampičky rozsvietili lebo som to mal nastavene na otvorenie dverí ale teraz nič .. zamknem a smerovky sa nerozsvietia .. zamkenm odomknem hore dole a lampičky v polohe otvorenia dveri len svietia nonstop ...neviem kde ako prve hladať chybu :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...