Přejít na obsah

výměna vzduchového filtru


žloutenka

Doporučené příspěvky

Zdar lidi, vyměnil jsem u RSa vzduchovej filtr a nejede tak pěkně jako se starym filtrem. Oba filtry jsou origo ze škodovky. Starej má najeto kolem 6o oookm, tak jsem koupil novej s tim, že už je ten starej určitě ucpanej a čekal jsem, že po výměně auto pojede líp. Ale prd, auto je jak přidušený, sice jede, ale nevytočí se tak rychle jako dřív. Se starym filtrem jsem dostal vždycky kolem třech tisíc kopanec a jelo to jak divý, teď se nic neděje. Po projetí se s novym filtrem jsem tam vrátil starej a je to ok, takže to musí být filtrem. Opravdu nechápu proč to tak je, když by se to auto mělo chovat obráceně. Máte někdo nějaký postřehy nebo podobný zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi, vyměnil jsem u RSa vzduchovej filtr a nejede tak pěkně jako se starym filtrem. Oba filtry jsou origo ze škodovky. Starej má najeto kolem 6o oookm, tak jsem koupil novej s tim, že už je ten starej určitě ucpanej a čekal jsem, že po výměně auto pojede líp. Ale prd, auto je jak přidušený, sice jede, ale nevytočí se tak rychle jako dřív. Se starym filtrem jsem dostal vždycky kolem třech tisíc kopanec a jelo to jak divý, teď se nic neděje. Po projetí se s novym filtrem jsem tam vrátil starej a je to ok, takže to musí být filtrem. Opravdu nechápu proč to tak je, když by se to auto mělo chovat obráceně. Máte někdo nějaký postřehy nebo podobný zkušenosti?

Originál servis ale filter na 100% zrejme originál nebude. Zober nový filter, mám na mysli samotný filter a nie obal. Či náhodou na nom nebude niečo ako: MADE IN CHINA

A ešte ked môžeš porovnaj obidva filter do úplných detailov. A ked nie poriadne vyfúkaj kompresorom starý filter a jazdí dááál. Ešte môžeš vyčistiť priestor v powerboxe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...