Přejít na obsah

Parkovací asistent neorigo


tomgsi

Doporučené příspěvky

Kolik vychází neorigo? Není levnější koupit origo tady na fóru a nechat dodělat?

No asi ty origo zde z fora vyjdou levneji. Znamej si ted koupil neorigo couvaci senzory ( pouze akusticke upozorneni, s moznosti regulace citlivosti) a sada ho vysla neco malo pres 4000Kč + musi pocitat nejakou montaz, takze ty origo senzory asi vyjdou vazne levneji :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi ty origo zde z fora vyjdou levneji. Znamej si ted koupil neorigo couvaci senzory ( pouze akusticke upozorneni, s moznosti regulace citlivosti) a sada ho vysla neco malo pres 4000Kč + musi pocitat nejakou montaz, takze ty origo senzory asi vyjdou vazne levneji :palec2:

Montáž neřeším montuju autodoplnky do O II jsem ještě nedával neorigo parkováky ale na O I a S I to funguje vpoho. Někdo mě právě řekl že na O II neorigo nefungují kvůli frekvenčnímu napětí na žárovkách tak se ptám tady na foru jestli to jde nebo nee. Neorigo sada kolem 2000kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neoriginální parkovací senzory se dají koupil za 700,- (4 senzory, zvuková signalizace, displej). Měl jsem je na Fabii a nikdy jsem neměl jedinný problém. Bohužel jsem zjišťoval napojení u OII a je to přesně jak říkáš, řídící jednotka už s nimi má problém.

Senzory si na auto dát chci, ale na originály s montáží teď nemám a tak se rád nechám poučit, je li tomu jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neoriginální parkovací senzory se dají koupil za 700,- (4 senzory, zvuková signalizace, displej). Měl jsem je na Fabii a nikdy jsem neměl jedinný problém. Bohužel jsem zjišťoval napojení u OII a je to přesně jak říkáš, řídící jednotka už s nimi má problém.

Senzory si na auto dát chci, ale na originály s montáží teď nemám a tak se rád nechám poučit, je li tomu jinak.

měl jsem je připojený na couvací světla a žádnej problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O parkovacím asistentu neuvažuju, za celou dobu co mám OII jsem ťuknul jen 1x a ani škrábaneček. Ale viděl jsem v letáku od Auto Kelly nějaký, který má i funkci že pokud parkuje někdo kolem auta s tímhle asistentem hodně blízko, spustí se zvuková&světelná výstraha (asi klakson a blinkry). Zatím jsem nikde nic takového neviděl a první co mě napadlo, že pokud někdo parkuje ve městě, musí to vřískat každou chvíli a autobaterii se to asi taky moc líbit nebude. Druhé co mě napadlo, že když vidím některé co při parkování předvádí... spíš bych se bál že to upoutá jejich pozornost budou koukat na to blikající auto a ťuknou do toho s ještě větší pravděpodobností. Co myslíte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Neorigo bych se hodne vyvaroval, soused mel naky levny z marketu a vydrzel pul roku nez zacal blbnout a manzelka mu nabourala pri covouni do zdi a samodrejme mel pojistu 10% - 10 000,- svoje kriti takze ho to levny prislo poradne draho... osobne bych na tomhle nesetril, origo sem mel zkusenost na nekolika autech a vzdy ok, max se jednou podelo cidlo ale pak prestane fungovat a da se vymenit..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Uvažuji o těchto parkovacích senzorech, má je někdo?

Může to vůbec za tu cenu fungovat?

Zase si říkám že dva roky by to fungovat mělo a za tu cenu to není vůbec špatný.

Prodávaj je zde např. : http://www.tuningshop.cz/autotechnika/parkovaci-senzory-stribrne-4-senzory-vertex/

 

post-26935-0-94400000-1363356934_thumb.j

Editováno: , autor: Ustecak21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlel jsem o něčem takovém....ale dvě věci:

1. kam bych schoval ten displej,aby to nevypadalo blbě,,když bych ho nechal na palubce tak bych to asi nepřekousnul

2. když to vše napojím na žárovku zpátečky...co na to bude říkat kontrola žárovek??

 

Možná že to někdo na autě mám a pochlubí se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak parkovací asistent došel domů, vyzkoušel jsem ho jen na nečisto a kupodivu to funguje ;) zítra ho nainstaluju na auto.

 

Balení obsahuje i vrtak na přesné vyvrtání díry.

 

Samozřejmě že jsem si vybral sříbrnou barvu senzorů - k mému překvapní přesně pasuje k mé barvě auta :)

Editováno: , autor: Ustecak21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem nainsataloval svépomoci parkovací senzory!

Dělal jsem vše poprvé, včetně sundání nárazníku. Můžu říct že jsem začal v 15:30 a před 20h jsem měl hotovo s úklidem garáže.

Kupodivu vše funguje :)

Více v galerii zde: http://ustecakoctavie.galerie.cz/6038416-instalace-parkovacich-senzoru#92098242
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...