Přejít na obsah

neudrzi volnobech, otacky kolisu, dlho startuje, nepravidelny chod


Adam Belan

Doporučené příspěvky

Vážený pane,

měl jsem stejný problem u Favorita - je to způsobeno prasklou membránou v karburátoru, která zabezpečuje při maximálním výkonu přímý tok benzinu z plovákové komory do sacího potrubí. Dále je tam ještě membrána u akcelerační pumpičky - obě dvě věci bych radil vyměnit a je pokoj. Já jezdím na LPG a ten plyn bezpečně rozežírá tyto membrány a tak je měním pravidelně každý rok, protože nestřídám plyn a benzin. Když praskne membrána u AC pumpy, tak je benzin pouze v oleji a ne v sacím potrubí, kdežto ze sacího potrubí se lehce dostane do oleje. Koukněte se na řez karburátorem a popis při jeho jednotlivých činnostech, hlavně při plném výkonu a pochopíte, co jsem sem napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, tak vyskusal som kable s kamosom a kable su ok... Trosku som dosteloval otacky, vymenil volnobezku a celkom sa volnobech drzi.. Aj ked kolise, ale nie az tak.. Skor ma trapi opet benzin v oleji /cerpadlo/ len neviem ci je mi dat lepsie z NT alebo ST.. ja mam uz NT aj ked mam hnedy interier...

Este jednu vec mam... Dako sa mi straca voda.. Olejova ryska je normalna /farba/... Za cca 700km mi voda padla z max na min.. Dufam, ze to nebude tesnenie pod hlavou.. Mam tusaka, ze je tam este odnovoty fridex..

Editováno: , autor: Adam Belan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje tusenie na tesnenie (alebo horsi pripad - hlava) je spravny. Co sa tyka tesnenia, tak to je rychlovka... Za hodinku to mas vymenene. S vyzratou/krivou hlavou je to horsie. To budes musiet dat niekomu kto sa venuje rovnaniu hlav a ma na to patricny stroj. V kazdom pripade ked das dolu hlavu zistis ako je na tom tesnenie a hlava. A potom uvidis ako sa zmeni volnobeh. ;)

Ja mam tiez hnedy interier a AC pumpu novsiu a aj poistkovku novsiu, roztec nabojov staru. Ale ja mam PICK-UP a tam prechodne obdobia trvali trosku dlhsie, resp. sa nedrzali nejakeho roku. Inak mam r.v. 10/1992

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento tyzden objednam AC pumpu NT, tesnenie pod hlavu, tesnenie na vyfuk aaa uz si nepametam co este vsetko.... Ale viem, ze kupim urcite 4litre nemrzky, 3 litre destilky - co ostane spapa domaca zehlicka :) samozrejme olej a filtre... Nepoznas niekoho kto rovna hlavy v BA, alebo v blizkom okoli? Alebo posli sz... Mam kupit aj new sroby na hlavu?

Inac, mam tiez 4x98 roztec, hnedy interier, nova AC, nove poistky, a na zadnom skle tu nalepku skoda+ vw = nenasiel som srdiecko :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak neviem ci nebude problem prave v tom srdiecku... Nema ta rad. :))))

Tej nemrznucej kupujes trosku vela. Tolko netreba. Si pozri kolko vody ide a akym pomerom sa miesa.

Sroby sa doporucuje vymenit, ale ak nevymenis tak nic vazne sa nestane. Pokial ho neutrhnes ked ho budes davat von. :) Ale nebudem strasit. :)

Kto by zrovnal hlavu by som aj vedel mozno. Ale to budeme riesit az potom ked bude treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlava demontovana, tesnenie uplne prezrate.. Hlavu som dal zarovnat, a kupil nove tesnenia.. Ktomu som vymenil AC pumpu sice za stary typ, ale mala by byt funkcna.. Zajtra by hlava mala byt hotova a potom to zmontujem :) Som zvedavy co sa este ukaze... Ked je uz hlava vonku tak zajtra vymenim gufera na ventiloch..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, komplikovane to nieje, len som sa najviac bal povolovania srobov, ze sa daky odtrhne... Ja som to robil volakedy na svojom facku, ale tomu uz je aj 5 rokov.. Sroby som zatial nekupil, tieto ocistim kefou, zo zavitou dam von bordel - vodu a co tam je, a dam tam asi stare spet. Inac tesnenie rozozrane tak, ze pomaly neslo von v celku.. Uz viem opodstatnenie menenia fridexu. Este by ma zaujimalo, ci su aj novodobe chladiace takto agresivne, aby som vymenil aj v druhych autach chladiacu. Dakujem za poucenie, dam si na tesnenie sakra pozor, aby som ho tam dal spravne.. Dnes by mala byt hlava hotova, este vymenim simerigny pod ventilmy, ako uz ked je to dole, tak nech to je komplet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tesneni je obvykle napis na takom vycnelku. Ten by si mal mat na pravej strane. Ale nemusi to byt pravidlo. Ohladne toho rozozraneho tesnenia. Mne malokedy ide tesnenie dolu bez porusenia. Ono sa tam pripece skor ako zazerie fridexom. Predsa su tam len nejake tie teploty. :)) Kolko to ma najazdene cca? Ze ci by si nevymenil aj piestne kruzky ked uz to mas rozobrate. Ale k tomu treba aj patricne vybavenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel som s tesnenim tak, ze ked som dal dole hlavu tak mu kusky chybali... Najazdene to ma 65tis km... Zatial som na tom nabehal len cca 700km... Tie km niesu moc, skor ten fridex mu dal dost zabrat.. Najlepsie na tom je, ze bolo vidiet ako isiel do 2 valca... Ale iba tak jemne.. A od nieviem ktoreho valca bolo vydiet ze ide trosku von... Kruzky by som asi nechal zatial tak.... Nemam to kde robit, a aktualne je trosku problem aj s $.. Este chcem dat do vianoc dokopy stresne okno, aby netieklo a tu bude pre tento rok dufam stacit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taktiez som si zaklopkal..... uplne som vyteseny :) Zrazy mam rad, kludne sa mozem pridat... Este by som chcel ist v pondelok do jednej firmy, co instaluju a servisuju stresne okna, nech sa mi pozru na to moje, a prinajhorsom asi vymenit.. Mam zlomeny mechanizmus, aj napriek silikonu si to vzdy niekde nade cesticku na vodu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...