Přejít na obsah

immo nejde přizpůsobit


sysa

Doporučené příspěvky

Zdarec, všude jsem to tu hledal, ale odpověď jsem nenašel, tak se ptám, koupil jsem sadu vystřelováku se zámkama vše zabalený atd, vyměnil jsem zámek ve spínačce připojil se na vag zadal kod immo ten byl přijat jako správnej, vynuloval jsme paměť závad a vrhl se na kodování novejch klíčů, ale při zadání počtu klíčů mi to při testu napsalo error do výsledku testu a v paměti závad se ukázala závada s nápisem klíč - sporadicky tak se ptám kde jsem mohl udělat chybu a co s tím, jediný co mě napadlo že v klíčích není imo, ale to se mi nezdá nicméně se i tak zeptám jak se dá co nejšetrněji odstranit znáček na vystřelováku abych ho nezničil a mohl se podávat jestli v něm immo je. díky je to na F comfort MR02

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kód immo je zadanej dobře, po zadání znak imo zůstane svítit na budících a auto startuje a jede páč je vyřazenej, postupuju podle nívodu ve VISU (3) takže to bych taky nebral za chybu, ale prostě mi to nechce otestovat zadanej počet klíčů, paměť mažu zadám 2 klíče, testovat a v tej druhé kolonce pro výsledek testu to napíše erreor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

správně, chci se dostat k immo s nezničit znak :) proto jsem se otal jak ho co nejšetrněji oddělat,abych se dostal k šroubku, za ten odkaz dík, byl poučnej ale můj případ to asi nebude, protože jsem měl klíče origo zabalený, takže jinam kodovaný nebyly a podle mě mám hlavní problém v té zadávané hodnotě, jak zadám že chci přizpůsobyt 2 klíče a testovat tak mi to apáše do toho vedlejšího okna error v podstatě se k samotnýmu kodování ani nedostanu. A doplním že to dělám vagem 304

Editováno: , autor: sysa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...