Jump to content
Barborka

Automatické rozsvícení světel + dešťový senzor

Recommended Posts

Ahoj,

takže, pročetl jsem si toto téma. Řešíte tady i coming/leaving home... mno. Já bych tohle chtěl nechat dokódovat. Mám výbavu style, xenon, senzor nad zpětným zrcátkem, ovšem přepípač dvětel nemá polohu auto. V maxidotu jsem nic nenašel, jen nastavení světel pro cestování např. v Anglii. Nebo jsem prostě slepý a Light Assit v maxidotu nevídím?

Kódování ve Škodovce asi nebude problém, že... ? Ikdyž nemám přepínač auto... prostě senzor nad zrcátkem by mohl poznat, jestli je tma nebo den :-)

Zkusil bych tu aplikaci Carista a bt adapter, ja tam vidim (Yeti MR2017) tuto moznost nastaveni:
Coming-home lights - Coming-home světla (rozsvícení světel po otevření dveří řidiče)
Leaving-home lights (req. auto headlights) - Leaving-home světla (požadované automatické přední světlomety) (rozsvícení světel po odemknutí vozidla dálkovým ovládáním)
Coming-home lights mode - Režim Coming-home světel
Coming/leaving-home lights use... - Coming/leaving-home světla použití ...
Coming-home lights timer starts... - Coming-home světla start časovače ...

před 13 hodinami, osobne napsal:

Zkusil bych tu aplikaci Carista a bt adapter, ja tam vidim (Yeti MR2017) tuto moznost nastaveni:
Coming-home lights - Coming-home světla (rozsvícení světel po otevření dveří řidiče)
Leaving-home lights (req. auto headlights) - Leaving-home světla (požadované automatické přední světlomety) (rozsvícení světel po odemknutí vozidla dálkovým ovládáním)
Coming-home lights mode - Režim Coming-home světel
Coming/leaving-home lights use... - Coming/leaving-home světla použití ...
Coming-home lights timer starts... - Coming-home světla start časovače ...

Zkusim, mrkni ještě prosim, jestli je tam MR2013. Dekuji. 

Jedna se o tento BT adapter? https://www.alza.cz/hobby/mobilly-obd-ii-bt-d4624328.htm

před 7 hodinami, osobne napsal:

To ja nepoznam, myslel jsem to tak, ze ja s Yeti MR2017 vidim v te aplikaci tamto.

BT adapter by mel byt hlavne verze 1.5 a ne 2.1, je to riziko, a je tu o tom tema.

https://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/138926-Nakup-vhodneho--bezdrotoveho-OBD-adaptera-pre-kodovanie-a-diagnostiku-Skoda/VW/Seat/Audi-na-smartfonoch

OK, díky, jdu poprvé nakoupit na aliexpres... :-))